Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen randihelyszínt válassza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen randihelyszínt válasszak? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
Az első találkozónk már megvolt, azt ő találta ki hogy hol meg mikor. Ültünk egy padon az egyik parkban, semmi kaja, üdítő stb tehát nem költöttünk semmi pénzt. Ez még ősszel volt. Aztán megszakadt a kapcsolat, és ma hívott hogy megint találkozhatnánk, de most már én találjak ki programot meg helyszínt. Úgy tudom nem áll jól pénzügyileg, nem akarom ráerőltetni hogy költsön. De akkor mit csináljunk?
2013. jan. 30. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Irány a Kékestető!
2013. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze. Budapestiek vagyunk :D meg nagy távolságot nem akarok utazni. De semmi ötletem nincs. A séta olyan snassz, meg lehet nem is alakul ki semmi csak barátok leszünk. Baráti séta? Az nem jó. Üdítőzni sem, mert nem akarom hogy költsön. Nem tudom..
2013. jan. 30. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Valamennyit muszáj lesz költenie. Mondjuk 2000 Ft-ból már lehet programot csinálni. /állatkert mondjuk/ De az is jó lenne, ha fognátok magatokat és felmennétek a várba.:D
2013. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
hát manapság már nem sok olyan dolog van amire ne kéne költeni...de szerintem egy séta tökéletesen megteszi, ha tetszel neki akkor tök mindegy hova mentek a lényeg hogy veled legyen! ;)
2013. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Margit-sziget ilyenkor is jó hely szerintem :)

vagy egy kávézó. egy ital még nem olyan drága :)

2013. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kávél nem drága ? nem a pénisztnem 2 kávéért egy 1000est fizettem szerintem valamelyik lépcsőházba bemehetek mi is ezt csináltuk
2013. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az, meg tényleg csak barátok vagyunk még. A Margit sziget az olyan romantikus randihelyszín sztem. Nem baráti sétára való. Nem?
2013. jan. 30. 22:00
 8/9 anonim ***** válasza:
hát én amikor voltam a Margit-szigeten, akkor akkor találkoztunk először a sráccal. (jó, én vidéki vagyok, és Pest az nekem hűűű meg woow mindig mikor megyek :D) és nem randi volt, csak haveri dolog.
2013. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Margit-sziget snassz, télen elég hervasztó, sétáljatok egyet a Király utcába, át az Andrássy-ra, és nézzetek meg egy kiállítást, mondjuk a Lengyel Intézetben, ha épp nyitva van, és utána menjetek be a pékhez egy kávéra, vagy sétáljatok el a Westendbe, aztán hívd fel magadhoz, és szeretkezzetek egy nagyot, szerintem.
2013. febr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!