Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Soha sem flörtöltem lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha sem flörtöltem lánnyal, nem is beszélgettem még úgy igazán velük, úgy, hogy én kezdeményeztem volna. Hogy kezdhetnék el csajozni?

Figyelt kérdés

Csókolóztam már több lánnyal, flörtöltem is, de ezek olyan egyértelmű helyzetek voltak, a szerencse is közrejátszott, meg az, hogy nyomulósak voltak a csajok.


De olyat még életemben nem csináltam, hogy mondjuk egy bárban odamegyek egy kiszemelt lányhoz, megszólítom, beszélgetek vele stb.


Onnan már könnyen megy, amikor már tapizhatok, meg tapizzuk egymást, de addig nagy görcsök vannak bennem, vajon szabad-e. Tehát mondjuk úgy oda se merek menni hozzá, de ha véletlen folytán beszélgetésbe keverednénk akkor is max sablon közhelyekről tudok beszélgetni ami ugye unalmas, és ha teszem azt tetszek neki ennek ellenére is, akkor lesz csak valami.


Magyarul várom, hogy a számba repüljön a sült galamb, de hát ilyen nem lesz, vagy ha igen, akkor sem lesz tartós, én attól még egy lúzer vagyok, egy lúzer senki. A csaj ezt észreveszi, ott is hagy, szexig a semmittevéssel nem fogok eljutni soha az életben. Mit tehetnék ez ellen? 18f


2013. jan. 30. 21:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Remélem világos a problémám:S Bocsi ha szarul fogalmazok
2013. jan. 30. 21:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is sokat idegeskedtem, de aztán odamentem és nem öltek meg. Szóval hajrá, a legrosszabb esetben legalább megpróbáltad, még rosszabb esetben pedig részeg voltál azt cső.
2013. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
"legrosszabb esetben legalább megpróbáltad, még rosszabb esetben pedig részeg voltál azt cső." Ez feldobta a napom:D:D
2013. jan. 30. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
ez az életfilozófiám
2013. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!