Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy nálam fiatalabb srác. Hogyan adjam tudtára, hogy szívesen megismerném jobban? Nagyon pofára eshetek?

Figyelt kérdés
Én 27 vagyok a srác 5 évvel fiatalabb. Nem volt szokásom sose kezdeményezni, de ez a fiú nagyon tetszik. Volt már fiatalabb barátom, igaz nem ennyivel, tehát nem zavar a korkülömbség, de ez a fiú nem igazán akar észrevenni. Általában az egyetemen futunk össze. Én doktorandusz vagyok, ő harmadéves. A barátnőm nagyon biztat, hogy kezdeményezzek valahogy, mert a srácnak valószínűleg eszébe se jutna, hogy van nálam esélye. Viszont fogalmam sincs, hogy hogyan mutassam ki neki. Nincs túl sok önbizalmat, pedig a környezetemben csinos lánynak tart, sok fiú próbálkozik nálam, nekem viszont ő kellene. Félek, hogy pofára esem és akkor az egész egyetem rajtam fog röhögni. :(
2013. jan. 31. 00:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tudom, kicsit gyerekeknek tűnhet a kérdés, de hát ezért van ez az oldal, hogy kérdezzünk, nem? :)
2013. jan. 31. 00:40
 2/15 anonim ***** válasza:
Mostanában ez még divat is...
2013. jan. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Divat? Mármint ki?
2013. jan. 31. 00:42
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem örülne neki, ha jeleznéd neki, hogy bejön.


Szerintem próbálj meg beszélgetni vele valami általános dolog alapján... egyetemi dolgokkal kezdhetsz pl... aztán esetleg próbálhatod úgy terelni a témát, hogy találkozzatok később kettesben egy kávéra vagy valami.

2013. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor kockáztass, legrosszabb esetben az egész egyetem rajtad fog röhögni. Egyébként 27 éves létedre elég gyerekesen gondolkodsz, miért feltételezed, hogy az egész egyetemnek központi kérdés a te párkapcsolati sikered/kudarcod?
2013. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nem is gondolnád mennyi minden tűnhet még a világon gyerekes dolognak.


az is annak hangzik, hogy elképzeled fejben hogy szerelmes beléd a srác, ez eljut a gondolatáig és az lesz.

2013. jan. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lépd meg a dolgot,bárhogyan is sül el! Nagyon fontos,hidd el,ha annyira oda vagy érte...Így 35-évesen nem fogsz bánkódni,hogy igen akkor kellett volna! -(sajna tapasztalat.)
2013. jan. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Higgy a gondolat erejében. :D Ebben is van igazság. Szerintem örülne. Itt is sokszor írják fiatal fiúk, hogy nem az 5 évvel, de a többel idősebb nők is bejönnek nekik.

Nem vagyok a női kezdeményezés híve (esetleg ha csak szexet, vagy kalandot akar a nő, bár azt meg kap úgy is... mivel ARRA HAJLAMOS egyének /hatalmas tisztelet a kivételnek!/ aztán folyton az orrod alá dörgölhetik, hogy te futtottál utánuk... de finoman jelezhetnél neki. Abban semmi rossz nincs- lehetőséget adtál, ennyi.:)))

2013. jan. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem probléma, mindketten egyetemi környezetben mozogtok, az évek meg ilyen korban nem látszanak.

Hát izé, hogyan mutasd ki.

Beszélgessetek.

Csak találtok rá alkalmat.

Ebédszünet, stb.

Már bocs, de erre a lányok mindig találnak alkalmat. Az egész egyetem tuti nem fog rajtad röhögni, mert az egész kérdés egészen természetes, hogy egy doktorandusz csajszikának megtetszik egy fiatal, életerős kan.

Itt a tavasz, legyetek boldogok.

Remélem, a hétvégét már együtt töltöd Vele(m).

2013. jan. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
:)
2013. jan. 31. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!