Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szolitsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szolitsam meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban aki nagyon tetszik és szeretem is és össze akarok vele jöni csak nem tudom mit mondjak neki.Nem mehetek oda és mondhatom neki,hogy szeretlek és hogy járunk vagy hasonló mivel anyira sokat nem szoktunk beszélgetni de az utobbi időben talán kicsit többet beszéltünk mint réggen.Ugy,hogy mit mondjak neki mert szeretem de nem tudom,hogy mit mondjak neki léci segitsetek köszi! :)

(Helyesirásért elnézést!)



2013. jan. 31. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ülj le mellé, majd kérdezgess tőle.

Találj vele közös témát. Kérdezd meg mit szeret csinálni stb.

Majd ha úgy alakulnak a dolgok, kérdezd meg hogy nincs-e kedve elmenni veled valamerre a hétvégén.

2013. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szegény gyerekeknek gyűjtök adományokat, segítenél?
2013. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1:Köszi a válasszodat sokat segitetél!ment a zöld :)

#2:Ezt komolyan is gondoltad?

2013. jan. 31. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:
mond neki, hogy van pénzed.
2013. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel az osztálytársad odamehetsz megkérdezheted : hogy ment a doga?

mennyire érti az anyagot? mi a kedvenc órája? mit utál? kit utál? hasonlók de jönni fog az magától hidd el :DD

2013. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszátt!Látszik még vannak rendes emberek :)
2013. febr. 1. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia :) Ugyanilyen helyzetben vagyok, csak a lány szempontjából. Keveset beszéltünk eddig, de mostanában többet. Néha órán mellém ül. Én totál szerelmes vagyok belé, de nem tudom, hogy ő mit érez.

Szerintem lépj felé, próbálj meg közeledni, nem kell rögtön szerelmet vallani. Simogasd meg a karját, öleld meg stb

2013. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!