Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az, ami megfog a lányokban/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami megfog a lányokban/fiúkban? Mennyi idô után volt az a pont, hogy éreztétek, menthetetlenül beleestetek az illetőbe? Hány ilyen alkalom volt?

Figyelt kérdés

Közvélemény-kutatásképpen. Egyébként egy cikket írok, ahhoz kell az ihlet. ;)

KORT ÉS NEMET ÍRJATOK, LEGYETEK SZÍVESEK, NAGYON FONTOS!



2013. jan. 31. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

"A külső ami megfog a belső ami megtart."


Nekem körülbelül 2 hónap volt mire teljesen beleestem.Először csak barátok voltunk aztán szépen egyre több és több lett. 18/F

2013. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég egy pillanat,vagy egy mondat is pl. valamiben ugyanúgy gondolkodik mint én.

18/f

2013. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22/F
2013. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

1.: erre az esetre ez pont nem igaz.


talán 2 ilyen esetem volt. az elsőnél x év után esett le hogy: jé te csaj vagy [ált. isk. szóval.. gáz de legalább nem annyira :D] a második 2 hétbe tellett. [1. bnő. így vissza gondolva h ide eddig miket írtam az említett csajról enyhén piedesztálra emeltem. mondjuk nem indokolatlanul.]

2013. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha meg tud nevettetni. 2-3 hét


19/F

2013. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akár pár hét, de inkább hónap.
2013. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
L/13 mikor legelöször korizásnál találkoztam vel véletlenül egymásnak bemntünk és belenézttem a szemébe és azóta nem feledem rendszeresen találkozunk beszélönk több mint egy éve tetszik bár ma nagyon féltékeny voltam egy másik lányra és ezerszer már próbáltam feledni de nem ment
2013. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!