Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csókoljam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel együtt vagyok (nem hivatalos, de sok helyre megyünk együtt, megöleljük egymást, fogjuk egymás kezét meg ilyenek, szóval együtt vagyunk, csak nincs rákérdezve) és ő még nem csókolózott, de én már igen, és nem akarom megilyeszteni, de azt se akarom, hogy előtte nagyon féljen, hogy bejelentem előre vagy ilyenek. mit csináljak?

2013. jan. 31. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Csókold meg. Ha már csókolóztál, akkor elvileg tudod hogy megy.
2013. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de csak úgy simán? hogy ráhajolok és kész? mert azt mondta hogy ő még nem csókolózott, még csak 1 bnője volt és azzal is csak szájrapuszi volt náluk.
2013. jan. 31. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem egy opera, nem kell túlbonyolítani.
2013. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kézenállva bas.zki.. mi ezen olyan bonyolult???
2013. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
*Megijeszteni. Javaslom,hogy tanulj meg HELYESEN írni! ;) Hidd el sokkal jobb lesz!
2013. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úristen annyira utálom amikor ezekkel jönnek hogy ez meg az helyesírási hiba... mindenkinek vannak hibái na... amúgy meg tudok írni második lettem a versenyen most nem figyeltem hogy milyen jével kell írni...
2013. febr. 1. 19:01
 7/8 anonim válasza:
Nem jével,hanem j-vel!
2013. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Második?! Úristen!
2013. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!