Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Te mekkora eröfeszitést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mekkora eröfeszitést tennél azért, hogy legyen végre barátnőd?

Figyelt kérdés
Csak mert itt sirtok, hogy nincs csaj. Értem én, hogy másoknak könnyedén lesz csaja, de vedd észre, hogy neked egy nyomorult kis barátnőért is ki kell majd dolgozni a lelkedet.
2013. febr. 1. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15 000 000 joule
2013. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
megtanulnám a hosszú magánhangzókat is használni
2013. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
aint nobody got time for dat
2013. febr. 1. 22:03
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nagyon lóg a levegőben csak. ezer féle ember van. van, aki lusta. van, akinek X okból nincs barátnője, de nem sír miatta, van akinek Y okból nincs, de sír miatta. valaki nem jön rá, mit tudna tenni érte, hogy legyen. van,aki csak nem akar rájönni.

rengeteg féle emberi sors van, rengeteg féle oka lehet, h valakinek nincs barátnője idősebb korában sem.

Ennek a kérdésnek így nincs értelme. persze Te, kérdező, azokra gondolhatsz most, akik itt sírnak, ez valamennyire szűkíti az emberek körét. de egyetlen embernél is kielemezni ezt a dolgot, a hátterét is eltartana pár órát, és ha több ember okait is végignéznéd, hogy miért nincs barátnőjük, azt te se bírnád energiával.

2013. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
dem girlz luv huge cawkz,seen"
2013. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
leggyakrabban a jobb külső vagy a jobb anyagi helyzet nagyon hamar megoldaná a barátnő kérdést
2013. febr. 1. 22:06
 7/16 anonim ***** válasza:

Lássuk, mit tettem az elmúlt fél évben!


- szereztem egy viszonylag jól fizető állást

- elkezdtem képezni magam kommunikáció terén

- stílusosabban öltözködöm

- határozottabb vagyok (bár még mindig nem eléggé)

- edzem magam


Eredmény: egy szééép kerek, naaaagy nulla. Azaz 0.

2013. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hát, engem a visszajelzések alapján kedvelnek az emberek, többektől hallottam ezt vissza. mégis, én úgy érzem, engem a lányok és általában az emberek is eléggé elkerülnek. de nem szoktam itt sírni, meg ezt sem azért írom, csak ha már ez a téma. a 4. voltam egyébként.
2013. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bírom amikor a pasik panaszkodtak. Hééé nőként se olyan egyszerű ismerkedni a mai világban. Persze az ember lányát néha leszólítják, de az ilyenek 99%-a csak szexet akar, vagy apám lehetne az esetemben:D
2013. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
még ha csak ennyi lenne, de a valoság az, hogy akik beprobálkoznak nálad, vagy tetszel nekik, nos a nagy részük létezése még az agyadig se jut el.
2013. febr. 1. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!