Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Szerelmes" vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szerelmes" vagyok. Mit tegyek? Segítség!

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik nekem. Neki is tetszem (tetszettem) nem tudom mert rég találkoztunk de neten beszélünk és mások szerint tetszem neki még most is mert olyanokat tesz/mond. Mostanában úgy hetente 1× 2× vele álmodom... de olyanokat hogy ölelkezünk, járunk meg ilyenek. De ma nagyon jót álmodtam vele és emiatt most "szenvedek" mert hiányzik. Most költöztünk el onnan ahol ő is lakik és én is laktam (egy városban laktunk). 80 km-mel odébb. És csak 2 hetente lenne esélyünk találkozni meg szünetekben. Már gondolkoztam azon hogy elmondom neki hogy tetszik nekem, de nagyon félénk ezért először kis jeleket adok, majd elmondom. De először én, (ha csak, nem veszi le a jelekből hogy mi a mondani valóm és ha ő is úgy érez akkor előbb elmondja) majd megkérdezem, hogy ő is így érez-e. Akkor őszintébb lesz.

1. Mit gondoltok? Vagy mit tegyek?

2. Megkérdezzem tőle esetleg, hogyha megyek vissza akkor találkozzunk a buszmegállóban?



2013. febr. 2. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen kérdezd meg. Javaslom, hogy térj a lényegre, mert ha nemet mond akkor nem kell ámbrándoznod utána értelmetlenül.

Hívd el moziba. Hány évesek vagytok?

2013. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Neki is tetszem (tetszettem) nem tudom mert rég találkoztunk de neten beszélünk és mások szerint tetszem neki még most is mert olyanokat tesz/mond."


De miket tett, vagy mondott? Nem lehet, hogy félreértelmezted?

2013. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Interneten is elmondhatom neki? Vagy inkább élőben?
2013. febr. 2. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!