Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy adottságai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy adottságai alapján átlagos külsejű pasi nagyon igényesen öltözködik, előnyös a frizurája, és látszik rajta, hogy ad magára, az már belefér a "jó pasi" kategóriába?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Viszont ha bunkó vagy beképzelt vagy valami súlyos jellemhibája van, akkor kiesik onnan.
2013. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát engem most csak az első benyomás szempontjából érdekel.
2013. febr. 2. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Az összkép számít:) Ha az tetszik, akkor én legalábbis nem azt nézem, hogy most hogy áll a füle, v. milyen az orra stb. Igen, akkor jó pasinak számít;)
2013. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
A lányoknak az arc és a magasság a legfontosabb, ezek pedig adottságok. Ha ezekkel nem állsz jól, nem tudod igényes öltözködéssel és frizurával se kompenzálni.
2013. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"A lányoknak az arc és a magasság a legfontosabb, ezek pedig adottságok. Ha ezekkel nem állsz jól, nem tudod igényes öltözködéssel és frizurával se kompenzálni."


Van egy rakás ember, akinek bizonyos hajstílussal nagyon fura fejük lesz, míg a fejformájukhoz illőbbel jól néznek ki. Ezt csajoknál és pasiknál is megfigyeltem már.

Úgyszintén az öltözködés, ha az ember olyan cuccokat hord, amik a jó tulajdonságait emelik ki, az eléggé számít.

Pl. én régen 1, vagy akár 2 számmal nagyobb pólókat hordtam, azt hittem, annak bőnek kell lenni, meg ugye úgy is az a kényelmes. Most meg hogy a méretemben veszek mindig cuccokat, folyton kérdezgetik, hogy mi van, gyúrtam, vagy mitől változtam így meg.

2013. febr. 2. 15:47
 6/6 anonim ***** válasza:
simán. De csak ha jó arc is mellé.
2013. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!