Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ez mivolt, jelentett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mivolt, jelentett valamit? (disco)

Figyelt kérdés

Ma voltam discóban először,és pár óra múlva két csaj táncolt előttem,az egyik be is jött,de nem mertem odamenni hozzá,mert nem tudtam hogy mit kell csinálni..

Volt vele egy srác,aki elég bénán nyomulósan táncolt vele,de inkább ugyfogalmazok,hogy neki..

És a csaj kis idő múlva jött felém háttal,addig amig már olyan közel nem volt hogy az orrom hozzáért a hajához..Én (hülye barom..szerintem legalábbis..)nem csináltam ezek ellenére semmit,pedig utólag visszagondolva kellett volna talán..amikor ott volt a csaj előttem,a barátnője rámnézett és mosolygott...ez jelent akkor valamit? tehát lehet hogy arra gondolt hogy most akkor miért nem táncolok a barátnőjével?

Egyébként ez a csaj aki háttal állt nekem,nem vettem észre hogy sokszor megnézett volna..egy-két alkalom beugrik hogy rámpillantott..lehet hogy csak én értelmeztem félre,és nem akart semmit?

ÉS mivel ne mit csináltam semmit,ezért azzal a sráccal meg a barátnőjével arréb mentek..

Még egy kérdésem lenne,az hogy hogyan táncoljak egy csajjal discóban,

ha háttal van nekem,vagy ha egymással szemben vagyunk?

Légyszi segítsetek..és normális válaszokat..



2013. febr. 2. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
ma voltál discoban először és már otthon is vagy? tessék?:D
2013. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát jó..tegnap mentem be a discoba,11órakor,és ma hajnalban 4órakor jöttem el onnan..szóval..:D
2013. febr. 2. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
nekinyomod a csipőd a farának átkarolod a derekát azt kész
2013. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha háttal van neked az a farokállítós tánc szerintem , inkáb b szembe szerintem. Bár sose voltam diszkóba és nem is akarok odáig fajulni.


Szerintem ne ott keress barátnőt.

2013. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Légyszi valaki válaszoljon a kérdésemre..fontos lenne..

Köszönöm az eddigieket.

2013. febr. 2. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezen mit kell ennyit agyalni?! Ja, elb*sztad...de kit/mit is? Egy jött-ment ismeretlen csajt akit életedben először és utoljára láttál valószínűleg. Nem nagy kaland. Lesz még ilyen. :)
2013. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

...hát ezt már csak akkor tudod meg,ha ismét el mész a discoba és ha az események hasonlóak lesznek ,akkor készpénznek veheted a felhívást!!!!!!!!!!

kérd fel őt ,majd tánc közben beszélgessetek!

a többit meglátod...

megy magától.

2013. febr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!