Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Az alacsonyabb vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Az alacsonyabb vagy a magasabb lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
kérlek kort is írjatok.

2013. febr. 2. 23:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
82%
#20, I got you bro! Én csak azért is felpontoztalak! #14 voltam.
2013. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
87%
Thanks bro!:D
2013. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, mentek a zöld kezek!
2013. febr. 15. 20:52
 24/30 Bratilla ***** válasza:
53%
Amúgy itt nagy részben alacsony fiúk és alacsony lányok írogatnak. :) A magas lányok tapasztalják az előnyüket a való életben.. :D Én nem szeretem az alacsony embereket, komplexusuk van, azért pontoznak itt le mindenkit, aki a magasakat preferálja. :) Tisztelet a kivételnek (ha van..).
2013. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Alacsony. 150-160 cm, de ritkán a 170-esek is, ha nagyon jól néznek ki.

17/F 186cm

2013. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
53%
Én az alacsony lányokhoz egyáltalán nem vonzódom. 150-160 centi, mint egy kisiskolás, és még a magassarkú sem segít...
2013. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Bratilla ***** válasza:
Ja, mikor a tűsarkúkban akarnak magabbnak tűnni... :D Nem véletlen, ez is azt mutatja, hogy a magas lányok a vonzóbbak. Én fiú vagyok, lehet ezért nem értem, hogy mi ez a színjáték a csajoknál. Azt ne akarja senki bemesélni, hogy kényelmes...
2013. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

nyilván 190 centis pasinak inkább a 170-175 jön be, mivel nekik már az is alacsony :) de van olyan alacsony pasi kai imádja a nagy nőket, a modell alkatúakat :) de ha valaki magassarkút hord, vagy vékony akkor úgyse tűnik fel h alacsony, szal ak özépérték jó egy átlagos magasságú pasinak, általában 165 a nőben ak özepes, se magas, se alacsony, pasinál az átlag az kb 10 centivel több

az én ismerősöm is szereti ha fél fejjel kisebb a nője, dem ivel ő 178 centi ezért a párja legyen 165 körül plusz minusz egy két centi, de nem szereti a magasabb vagy hozzá hasonló magasságú csajokat, tehát max 170 -172, de akkor már egyáltalán ne hordjon magassarkút, de a 160 vagy azalattiak neki már nem tetszenek, akármilyen aranyos, szép, nem szép mikor valaki túl alacsony, vagy rövidek al ábai, és 10-15 centis tű sarokban megy, alig tudnak benne menni, vagy mikor magas valaki, vagy csak al ába hosszabb dereka meg alig van, és akkor al ábát még optikailag nyújtja azzal hogy vékony lábra passzos nacit vesz fel és extra magas sarkút az gáz, inkább a magasak hosszú lábbal vegyenek fel hosszabb kabátot, szövetkabátot vagy csípőig leérő felsőt, nekik úgyisl ilóg belőle a popsija meg a combja, meg nem tetszik ha valakinek olyan keskeny csipője van, hogy bármennyire is vékony al ába, összeér menet közben, és furán mennek, főleg ha rövid dzseki van rajtuk mégjobban látszik, plusz rátesz egy lapáttal a magassarok maiben alig tudnak páran menni, 5 centis az oké, de ne legyen 12-15 centis, inkább magasabb talpa legyen, meg az se szép ha valakinek aránylag is rövid dereka van, még ha vékony is, egybe van a csípőjével az nem szép, inkább legyen homokóra lakat vagy körte, szélesebb csípő, kerek popsi, ha lábak nem is olyan hosszúak de hosszabb derék jól tudk inézni, nem kell soványnak lenni, ha a csipőnél azért egy 20-25 centivel kisebb a derékbőség az már jó, de valaki kifejezetten a tömzsi lányokat szereti, valaki meg az extra vékony csontúakat

meg hiábak icsi egyk is termetű csaj lába, a 155 centihez a 35-36 os láb az pont olyan nagy mint a 165-170 centihez a 40 es láb

2013. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

ma 15:50


Nem írtad sehova, de a válaszodról lerí, hogy lány vagy. Eltaláltam? :D

2013. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

29= igen telibe találtad.

Amúgy én sem tartozom a magasak közé (de nem vagyok komplexusos, szerintem nem baj ha egy lány nem olyan magas), mentek a zöld kezek!

Akik azt írták h a magasabbak és le lettek pontozva az nem én voltam. Mindenkinek joga van saját véleményt alkotni.

2013. márc. 12. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!