Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tenyleg letezne elso latasra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg letezne elso latasra szerelem?

Figyelt kérdés

Penteken elmentem par barattal szorakozni es nehany uj arc is jott. Ahogy beszelgettem a baratnoimmel eszrevettem, hogy az egyik fiu nagyon nez, es a szivem kihagyott egy pillanatra, aztan kesobb is eszrevettem, hogy engem nez. Odamentem hozza, hogy beszelgessunk kicsit, ugy latszott, hogy orul neki, de megijedtem, mert mar reg nem ereztem igy ilyen intenziven.

Sajnos nem tudom, hogy mikor latom ujra. Jo otlet lenne, valahogy kapcsolatba lepni vele? A haverjat ismerem. Vagy varjak a kovetkezo talalkozasig, hogy mi lesz, es aztan csinaljak valamit?


2013. febr. 3. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Létezik csak ritka.
2013. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te kezdeményeztél egy pasinál?


Meg is érdemled..

2013. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, hanem vonzalom. De ettől még becsaphatod magad, ha jól esik.
2013. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es nem igazan ertem, hogy mit erdemlek meg? Egy lany nem mehet oda beszelgetni semleges temakrol egy fiuhoz?
2013. febr. 3. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Van, akinek létezik, van, akinek nem. Nekem nem, nekem az ilyesmi még nagyon kevés a szerelemhez. Voltak már egy-két ilyen hirtelen fellángolásom valaki iránt, de nem lett belőlük semmi. Ettől még neked lehet, hogy pont ez fog bejönni. Szerintem várj egy kicsit, hátha ő keres téged, aztán ha nem, esetleg megpróbálhatsz valahogy találkozni vele.
2013. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Persze hogy létezik. Csak sajnos az emberek mindig összekeverik a szerelmet és a szeretetet. Szerelem azonnal van vagy nincs. Mert szerelem a testi dolgokhoz kell. A szeretet pedig ahhoz amit két szex között kezdtek egymással.

A kérdésre a válasz pedig; szerintem elég volt az, hogy te kezdeményeztél a bulin. Most már rajta a sor.

2013. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan létezik, hogy első látásra nagyon erős vonzalom. A szerelem akkor alakul ki, amikor már sokat voltatok együtt, de egyre csak érdekesebb és érdekesebb lesz a másik. Szeretet pedig akkor, ha ebben már ragaszkodás és felelősségtudat is van.
2013. febr. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!