Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nagyok lennének az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyok lennének az igényeim, azért nem találok ilyen lányt vagy csak foglalt már az összes a környezetemben és ez az oka?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, ne a külsőről lesz most szó. A legtöbben a külső alapján válogatnak, nálam ez annyira nem lényeges, csak annyi kikötésem van, hogy ne legyen nagyon túlsúlyos, duci lehet a lány, viszont az arc az nálam sokkal fontosabb, ha már külsőt nézzük. Viszont jellemre eléggé meghatározott igényeim vannak, tudom mit keresk egy lányban és szomorúan tapasztalom, hogy ilyen lány nagyon ritka, szinte nem is létezik, akiről megtudtam, hogy ilyen, róla is hamar kiderült, hogy va párja.

Nekem egy lányban az fontos, hogy gyengéd, érzelmes, érzékeny legyen, kedves, megértő, humoros, kicsit félénk, az se baj, ha csendes, visszahúzódó, törékeny, pici, alacsony, kislányos külsőre, de jellemre tud komoly lenni, ha kell. Szeretem, ha értelmes a lány és nem a tipikus buta, bulizós, piálós kategóriába tartozil.

Valahogy úgy érzem, túl sok és nagy követelményeket támasztok a lányok elé és ezzel is megnehezítem a párkeresést, de valahogy nem tudok más típusú lányhoz annyir vonzódni, mint a leírt típushoz. Az a vicc, hogy külsőre nagyon sok lány bejön, megfelelne nekem, de jellemre például elég, ha megtudom, hogy buta a lány és már nem is tudok vonzódni hozzá, hiába szép, aranyos, bájos. Megtörtént már nem is egyszer, haveromék meg folyton csak a legjobb csajokra buknak és mondták már nekem is, hogy jobban kéne a külső alapján szebb lányokat választanom, pedig én mondtam nekik, hogy nekem tényleg tetszenek külsőre azok a lányok is, akiket ők rondának láttak. Például egyik lánynak nagy orra volt, abba kötött bele egyik haveorm én meg szót emeltem és megvédtem, mert szerintem neki jól állt az az orr és tök aranyos lány volt, a lány meghallotta és mosolygott egyébként. Csak azért írom le, mert szeretném, ha nem támadnátok azzal, hogy a külsőre hajtok, mert tényleg ne az a legfontosabb nálam, más vagyok, mint a legtöbb fiú. Egy szép cicababa engem nem hat meg, ha jelleme olyan, hogy futni tudnék tőle, de nem vagyok azért szenfazék sem, akármilyen külsejű lányhoz azért én sem tudok vonzódni persze. A lényeg, hogy a külsőn túl nagyobbak a jellembeli igényeim és hosszabb is a lista itt, mint a külsővel kapcsolatban és tartok tőle, hogy sosem találok olyanlányt, akivel boldogok lehetnénk, pedig tényleg jól esne már valakit megölelni, szeretni és viszont szeretve lenni. :)



2013. febr. 3. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Wall of text.
2013. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak eddig nem volt szerencséd :)
2013. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előtted már egy csomóen feltették ezt a kérdést, és kb hasonlóak voltak az igények is. Most is azt mondom, mint már számtalanszor leírtam, egyáltalán nem nagyok ezek az elvárások. Majd találsz egyet, csak legyél türelmes. Vannak ilyen lányok és nem mindegyik foglalt még. Egyszerűen még nem jött el az ideje, hogy találkozzatok.
2013. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hmm...aranyos lehetsz,de komolyan,most megölelnélek*.*Kár,hogy én inkább a "rossz kislány" kategóriába tartozom.
2013. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja,és még annyi,hogy nem magasak az elvárásaid,egy normális lányban megvannak ezek a tulajdonságok,csak légy türelmes ;))
2013. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezek nem olyan extra igények, szóval nem tudom mért nem volt eddig szerencséd. amúgy hány éves vagy?
2013. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én olyan lány vagyok amilyet keresel. Tudod miért nem találnak soha egymásra az ilyen emberek? Mert egyik fél sem mer lépni. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Hiába mosolygok az illetőre, meg ő is rám, mégse lesz a végén semmi belőle. Mások erre azt mondják hogy két idióta. És alapvetően igazuk van:(

De vannak ilyen lányok, úgyhogy ne add fel!

2013. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én is ebbe a kategóriába tartozó lány vagyok. csak az a baj hogy a hozzád hasonló fiúknak megvannak ugyan az elvárásaik de nem veszik észre ha lépek feléjük. am nem magasak az elvárásaid.
2013. febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!