Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok erre hogy reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Üdv, tetszik egy lány a suliban, nem nagyon ismerjük egymást. Arra gondoltam, hogy odamennék hozzá így : Szia, nem láttál errefelé egy pingvint? - gondolom nevetne, és legalább köszönő viszonyba kerülnénk. Oké, tudom hülyeség, de ezt legalább lenne bátorságom megkérdezni. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 4. 16:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 15/F és 14/L.
2013. febr. 4. 16:04
 2/13 anonim válasza:
Szerintem ne így menj oda hozzá, hogy héé nem láttál egy pingvint? Ebből te jöhetsz ki hülyén ha nem tetszel neki....szerintem facebookon ha mind kettőtöknek, akkor ott kezdj el vele beszélgetni és így a suliban is tudnátok találkozni beszélni :)
2013. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ, még írhattok.
2013. febr. 4. 16:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Ööö inkább ne. Ha mégse jössz be neki, életed végéig te leszel a pingvines gyökér aki megpróbálta leszólítani. Mondjuk ha tetszel neki, akkor még elmegy, de inkább kérdezd csak meg simán hogy hogy van vagy dicsérd meg valamijét. De egy próbát a facebook is megér...
2013. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pingvin helyett harcsával próbáltam, nekem úgy működött.
2013. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, akkor inkább mással próbálkozok, mert nem szeretném elrontani.
2013. febr. 4. 18:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Én röhögnék, az biztos. Ha normális, akkor sem fog szemétkedni, ha nem jössz be neki. Szerintem egy próbát megér, de kalkuláld bele, hogy nagyon hamar ismert leszel.:D Sok sikert!:)
2013. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*Sok sikert, bármit csinálsz is majd végül! És írd meg:)
2013. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a biztatást. Nem baj, már most is úgy ismernek, mint az okos gyerek, aki sulidiszkón breakel :D.
2013. febr. 4. 19:52
 10/13 anonim válasza:
Az 1. vagyok. Ezt tényleg nem rosszból írtam csak lehet h nem jösz be neki érted akkor meg mindig rajtad fog röhögni....:SS
2013. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!