Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lanyt, akit szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyt, akit szeretnek megismerni,12 evesen megeroszakoltak. Hogyan lehet felnyitni a szemet, ha egyaltalan lehet?

Figyelt kérdés

Az az esemeny az egesz lenyere kihatott. Most 18 eves. A fiukkal rendkivul felenk, borulato tipus es maganyos. De nekem pont ez az elesettseg keltette fel az erdeklodesemet es szeretnem meggyogyitani a lelket. Egy lanyban hogy lehet tudatositani, hogy en nem olyan vagyok, mint az az idegbeteg allat. Hogyan tudnam tisztazni magam, hogy csak segiteni akarok? Mert tenyleg csak azt akarok... Igaz, ha ugy hozza a sors, nem bannam, ha belemszeretne. :)

Lelekbuvarok helyett, inkabb erintett lanyok valaszait varnam... /Tudom, nagyon fajdalmas a tema./


2008. jún. 4. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincs tapasztalatom de én úgy gondolom hogy nagyon sokat kell vele törödni hogy megmutasd neki hogy vannak teljesen más srácok is mint azok aki megrontották...

Sok idő kell hogy bizalmat építs ki vele, de szerintem ha ez sikerülni fog akkor már nagyon sokat segítettél. Meg kell neki mutatni hogy szép az élet :)

2008. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szereted, akor sok-sok türelemmel.

Próbálj meg közelebb kerülni hozzá, de tényleg ne erőltess semmit. Sajnos a nők különösen hajlamosak arra hogy egy idegbeteg férfiből általánosítsák az egész világot.

De ezt meg lehet változtatni... sok szerencsével, jó hosszú idő alatt.

2008. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon kedves vagy, hogy így állsz hozzá, és segíteni szeretnél neki.

Szerintem elsőre próbálj meg vele kialakítani csupán barátságot. Beszélgess vele sokat, de ne kapcsolatokról meg szexről, hanem általános dolgokról. Hülyülj vele sokat, nevettesd meg, segíts neki iskolában meg itt-ott.

Mindent szép lassan, lényeg szerintem, hogy beszélgessetek sokat, és ahogy már többiek is említették mutasd meg neki, hogy szép az élet: menjetek el vidámparkba, állatkertbe, vagy egész egyszerűen menjetek el egy parkba sétálni (mondjuk, ha ilyen helyen történt meg a dolog 12 éves korában, akkor ne).

Sok sok beszélgetés, és baráti viszony kialakítása a lényeg. Ha érzed, hogy kezd megnyílni, akkor léphetsz tovább - vacsora meghívás, mozi stb. Hosszú folyamat lesz, de ha sikerül, életed végéig szeretni foh ;)


Velem nem történt meg ilyen, de lány vagyok. Remélem segítettem

2008. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszaitokat! Nem kell ehhez nagy sziv am, hogy valakinek megessen Szegenyken a szive. Meg a suli kemenyebb sracaiban is egyutterzest kelt, ahogy nap-mint-nap latjak az O erzekenyseget es elesettseget a kulvilag fele. Pont ez a gaz 1ebkent, hogy tul sok csavo segiteni akar, mert azt hiszik ripsz-ropsz fog menni a felepules es utana milyen testi szeretetet kaphatnak Tole.


2 eve egy kedvesnek tuno csavo beprobalkozott Nala es egeszen kozel kerultek egymashoz, mert vigasztalgatta es onbizalmot ontott Bele. De az egyik elso randin kiderult Szamara, hogy az a srac tulajdonkeppen ugyanazt akarja, mint az egykori megrontoja, csak kicsit mas kontosben es lassabb tempoban. Ha jol tudom elkezdett a ruhaja ala nyulkalni... Pedig tudta Vele nem lehet igy banni 4 het utan. Sajnos nagyon rossz tapasztalatra tett szert, ujbol. :( , ami megerositette hitetlenseget a fiukban.

Az ilyen lanyok csak a rossz emlekeikbol taplalkoznak es hihetetlen eros eloiteleteik alakulnak ki. Jaj, de hat ertheto is... Szerintem ez a masodik "elmeny", melyet mar erettebb, szerelmes fejjel elt at, annyira betett neki, hogy minden fiut visszautasitana, mikor kiderul, hogy parkapcsolatrol lenne szo, nem? Mert csak az fog jarni Szegeny fejebem, hogy ez a fiu es olyan, mint a tobbi, legfeljebb egy fokkal kedvesebb es megertobb.


Mi az a par OSZINTE mondat, amivel teljesen tisztazni tudnam magam, hogy en eloszor is apolgatni fogom a lelket es azert akarok sokat beszelgetni vele? Nem azert, hogy hamisan csengo szavakkal elcsabitsam.

2008. jún. 5. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Ssziaa, szerintem először mindenképp próbálj meg barátként közeledni felé. És ne add fel, de mindent csak kedvesen! Tehát ha elküld egy párszor, és megpróbál megint csak elbújni a világ elől, kedves dolgokkal akkor is halmozd el!

Valamint bizonyíts neki. Ha bizonyítékot kap arról, hogy mi az igazi célod, segítség, akkor szerintem nem fog ellenkezni.

2008. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jah és még valami :) Meg ne említsd soha, hogy szereted!!

VÁrj, amíg kialakul, várj, amíg ő is fogja érezni, amit te is. És egyszer megtörténik majd... belédszeret. De ha tudja, h szereted, akkor sose fog belédszerezni sztem, inkább menekülni fog. Így tartósan sokkal jobban meghódíthatod.

Sok szerencsét!

2008. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Csizmár Kata válasza:

Kedves Kérdező,

Bár azt írod nem lélekbúvárok válaszát szeretnéd hallani és én kifejezetten az vagyok, mivel pszichológus a szakmám nem állom meg, hogy ne írjak neked. Remélem hasznosnak fogod találni.

Szerintem fontos lenne tisztáznod hogy mit is akarsz igazából a lánytól. Szerelmes vagy belé vagy szánod és segíteni akarsz?

Persze attól, hogy szerelmes vagy még sajnálhatod, de azt gondolom, ha szerelmes vagy az teljesen más ügy. Akkor nem igaz, amit írsz, hogy "csak" segíteni akarsz. Persze gondolom, hogy ezt úgy érted, hogy nem kihasználni akarod.

Valóban fontos, hogy türelmes legyél, de nem elég. Őszintének is kell lenned. Ha szerelmes vagy és ezt letagadod előtte, barátként közeledsz, majd egyszer csak váltasz, akkor becsapva fogja magát érezni. Jogosan.

Persze nem szabad lerohannod azzal, hogy szereted, de a helyzet úgy hozza semmiképpen ne vezesd félre semmiben. Ne feledd a férfiakba vetett bizalmát kell visszaadnod, ami nagyon nehéz! Egy apró füllentés tönkreteheti az egészet!

A legbiztosabb módja, hogy biztonságban érezze magát akkor is, ha elmondod, hogy szereted, hogy várd meg, amíg ő közeledik hozzád!Persze mondhatod neki, hogy mennyire vágysz mondjuk a csókjára, de biztosítsd, hogy nem fogod megcsókolni, amíg ő nem csókol meg vagy nem kéri a csókodat. Ő jelölje ki, hogy hol a határ! Ha ezt képes vagy betartani és kitartóan gyengéden szeretni, akkor alán képes lesz rá, hogy megbízzon benned!

Csizmár Kata (pszichológus)

2008. jún. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

He fiu, nagyon erdekel a torteneted. Lattam a datumon hogy mar reg fenn van ez a kerdes de en csak mont akadtam ra.

Ha van egy perced ird le vegul is osszejott-e a dolog. Pr honap alatt kellet hogy tortenjen valami.

Ne haragudj hogy alkalmatlankodok, de tenyleg nagyon erdekel.

2009. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!