Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli emberek, Ti hisztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli emberek, Ti hisztek még a szerelemben vagy már reménytelennek gondoljátok? Nemet, kort írjatok.

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 19:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nincs remény.csak 1%.26/f
2013. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én nem hittem a szerelemben, és ezután sem fogok. Ami nem létezik, abban hogy lehet hinni?
2013. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A szerelemben hiszek, de az igaz szerelemben nem, előbb utóbb minden véget ér. Más kérdés, hogy az esetek 99%-ában még a szerelemig sem jutunk el. 22/f
2013. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azért mert neked nincs 10 millió forintod kpban,az még nem jelenti azt hogy nem is létezik. Ez igaz a szerelemre is. 21/F
2013. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Reménytelen, mert kicsi vagyok és csúnya. 27/F
2013. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

hiszek

21l

2013. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszek!Nem tudom elképzelni, hogy valakinek kimondjam azt, hogy szeretem,vagy hogy valaki kimondja, hogy szeret....25n
2013. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Reménytelen. 22/F (Ettől függetlenül ismerkednék.)
2013. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Régen hittem, de nincs.

17/F

2013. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azért durva, hogy csak fiúk írtak eddig, hát én 19 éves vagyok, lassan 20 leszek és a környezetemben eddig nem láttam rá példát, egy volt amire azt hittem, hogy jézusom, ilyen van, de az is most szakadt meg. Igazából én azért még reménykedek, pedig elképesztő a pesszimizmusom, meg nem is próbálkozok, szóval nem értem mitől jönne ez, de nem tudom, hiszem, hogy egyszer belebotlok egy lányba, aki szeret és elfogad és én is őt. Meglátjuk...
2013. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!