Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, aki holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki holnap akarja megkérdezni, hogy járnék-e vele. Hogyan utasítsam el udvariasan?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
-Bocsi, de nem érzek irántad semmit, szép srác vagy de nem vagy az esetem.
2013. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pretty Ballerina ***** válasza:

Ezt nem lehet udvariasan, mert azt annak veszi, hogy még van esélye nálad, mert kedves voltál vele.

Ezzel nem azt mondom, hogy bunkónak kell lenni, csak határozottan mond el, hogy nem akarod.

2013. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mond el = mondd el
2013. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pretty Ballerina ***** válasza:
Elnézést, ha megbántottalak ezzel a nyelvtani hibával. Hozzak zsebkendőt a könnyeidnek? Vagy nem szükséges?
2013. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hany eves vagy, de elmondom, hogy nekem mi esne jol:


Ismerd el batorsagat, hogy megteszi. Aztan finoman, de öszinten elmondod neki, hogy miert nem. Hacsak nem azert, mert foglalt vagy, akkor lehetöleg ne olyat mondj, amin eleve nem tud valtoztatni. (Pl.: korodat kikövetkeztetve, mondhatod neki, hogy neked nagyon imponal, ha egy fiu jo tanulo es nem jarnal olyasvalakivel, aki nem veszi komolyan a sulit - ezt egyebkent is mondhatod, meg ha nem is igaz). Igy öt is segited azzal, hogy felmutatsz neki valamit, aminek segitsegevel jobb ember lesz.

Aztan köszönd meg es erezd magad megtisztelve, hogy tetszel neki, ugyanakkor te nem igy erzel iranta. Ne fejezz ki sajnalatot! Te nem tehetsz rola, hogy nem ugy erzel, ö meg nem ker a sajnalatodbol a szereteted helyett!


Es kerüld a közhelyeket, mint: rendes srac vagy, lehetünk baratok, biztosan talalsz rajtam kivül is blablabla!

2013. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mond azt hogy már van valakid ;)
2013. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy "csúnya vagy bocsi"
2013. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem így szoktak:Nem vagy az esetem.

És ettől nem érdemes eltérni,ne hogy reménykedjen.

És végül is igaz is,és nem is bántó.Mondjuk ilyenkor érdemes megkérdezni,akar-e valami mást is,nem azonnal megszakítani a kapcsolatot(az elég bunkó dolog).

2013. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!