Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelent valamit, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit, ha egy lány úgy köszönt el facebookon, hogy "puszi"?

Figyelt kérdés

Olyan sokat nem beszélgettem vele egyébként, élőben se. Nekem tetszik, annyit tudok biztosan. :)

Nem szoktunk puszilkodni amúgy, de mással sem, abban a közösségben.


20 F



2013. febr. 5. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
akkor csak jó napja volt.
2013. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Lányok szeretnek így elköszönni. Túl sokat még nem jelent.
2013. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Igen, ratyi vagy, azt jelenti.
2013. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Én pl nem szoktam bárkinek mondani. Na nem mondom hogy 100000000000% hogy jelent valamit, de csak annak köszönök így akit kedvelek.


Amúgy meg nekem egy fiú köszönt így valamelyik nap, és én is tettem fel erről kérdést :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kedves elköszönés.
2013. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bogesz:) ***** válasza:

Hát sztem nem feltétlen jelent bármit is..énis sokszor köszönök "puszi"-val, és mégsem szoktam semmire se utalni vele...bár ahhoz kell élőben is többször beszélnem az illetővel, hogy utána így köszönjek...de nem...nem jelent semmmit...max akkor kezdj el gondolkodni ezen, ha feltűnően sok pirulósjelet ír--> :$ xDD akkor már lehet valami;)..ha meg nem tetszik végképp ne próbálj ilyeneket kalkulálni..xDDD

16/L

2013. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!