Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, szerintetek gáz a füles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek gáz a füles sapka?

Figyelt kérdés

Mármint nem fülvédős hanem olyan amin a fülvédőn kívül fülek (kutyafülek, macifülek) vannak és többnyire szőrösek. Szerintem olyan aranyosak. Mikor megláttam a boltban azt gondoltam te jóég de felvettem és egyszerűen jól állt úgyhogy megvettem. De most kimerjek menni benne az utcára? :D Ti szóba állnátok ilyen lánnyal?

18/L


2013. febr. 6. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én igen. Jobb mintha ribancosan öltöznél fel.
2013. febr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 fospuska ***** válasza:
muris lehetsz,de simán menj ki benne. :) persze,hogy szóba állnánk.
2013. febr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolsz:

http://www.youtube.com/watch?v=YmCEiKiEE-0


Szerintem aranyos.

2013. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lányon nem.
2013. febr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem mert az állatvédők elvinnének bestialitás miatt.
2013. febr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez a konkrét sapkától is függ és persze a viselőjétől is. van akinek nagyon rosszul áll, és van aki nagyon aranyos/szép benne. Esetleg egy képet mutathatnál privátban. Ja meg egy sapka nélkülit is.

2013. febr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos! :$

Menj ilyenbe nyugodtan! :)

2013. febr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van amelyik jól néz ki, de mintától függ :)
2013. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Haha, szerintem aranyos, vedd fel nyugodtan :). 20/F
2013. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, ha meglátnék valami hasonlót, azonnal mosolyra húzódna a szám és ezt lehet, hogy ő is jobban értékelné, mint a fapofám... Áh, elkalandoztam. Szóval nem gáz, nyugodtan felveheted, több vidám emberrel fogsz találkozni. :)
2013. febr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!