Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet az, hogy találomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy találomra kiválaszott 57 facebookos lányból csak 3-at sikerült találnom, akinek nem a külső és a menős ruházat a lényeg? Mégis miért romlott így a társadalom?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, hogy velem van a baj, hogy túl ronda vagyok és nincs jogom számomra vonzó barátnőhöz, így szándékosan nekem nem tetsző csúnya lányokra írtam, hát ők sem voltak jobbak, akiknek bejöttem akartak járni, de volt, aki még le is rondázott. Aztán fura mód már úgy voltam vele, hogy na mindegy, ráírok én csúnya, átlagos meg nagyon jó csajokra is és végülis egy tök jó csaj helyesnek tartott, de kiderült, hogy nem illünk össze, mert még túl fiatal volt hozzám korban, de folytattam tovább a keresést és találtam egy csúnya, de tök rendes lányt, akinek úgy tűnik bejöttem, de végül vele sem lett semmi, mert most nem akar csak barátságot, fogjuk rá, hogy ő is fiatal és ezért. Aztán találtam még egy lányt, akinek nem a külső az elsődleges, jelenleg vele ismerkedem, nem tudom mi lesz, de már a sok felszínesk lány után, nem nagyon reménykedem semmi jóban, talán, ha ő is talál egy jobb pasit, már nem is fogom érdekelni ki tudja. A lényeg, hogy rájöttem, nem csak bennem vana hiba, hanem a lányokban is, túlságosan ragaszkodnak a jó pasi karakterhez, tisztelet a kivételnek. Nagyon függnek a külsőtől, a legtöbb lány élből elutasított vagy lerondázott, nyominak nevezett, amint képet látott rólam. Érdekes, hogy a lányoknál ez mintha természetes dolgo lenne, hogy sértegessék a fiúkat, eléggé elszomorított, mert elismerem, hogy nem vagyok egy top pasi külsőre, de nem si egy lány próbálkozott be magától nálam szintené facebookon, illete egyik lánynak a barátnője szólított le és mondta meg, hogy tetszem a barátnőjének, de úgy látszik ebből is, hogy a lányoknál a külső az elsődleges és hiáőba vagy te rendes meg jófej, ha külsőre nem jössz be nekik már az ismerkedés elején, akkor úgyis bukta az egész. Én még átlagos fiú is vagyok külsőre, de egy csúnya fiúnak már bele sem merek gondolni a helyzetében, hiszen nekem is iszonyat nehéz olyan lányt találni, aki nem a tökéletes herceget várja manapság, hát még egy nagyon csúnya fiúnak...
2013. febr. 7. 22:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

1. A csúnya lányok néha kompenzálnak. Tehát, még hekkesebbek ebben. Úgy vannak vele, hogy ha beérnék egy "csúnya" fiúval, akkor azzal saját rondaságukat ismernék el.


2. Nem "ma", a nézőpontodban ott kezdődik az alapvető hibáa, hogy a "régi" helyzethez viszonyítod a dolgokat. Régen nem nagyon lehettek a nőknek külsővel kapcsolatos igényeik. Fontosabb volt, hogy eltartót találjanak, mielőbb férjhez menjenek. Ma már ez nem sürgető kényszer. Vénlánynak se csúfolják, tanulhat, dolgozhat. Nagyanyám korabeli asszonyok ellenben csak legyintgettek, hogy "haj, lányom, elég ha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél, nem az a lényeg, hanem, hogy sok 'fődje legyen mert 'miből élünk akkor!"


3. A külső IS számít, ezt el kell fogadni. Összességében pedig a fiúk mindig is könnyebben kiegyeztek, könnyebben kaphatók voltak, a lányok pedig válogatósabbak.

2013. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Tudod én erre azt tudom mondani, hogy valamije legyen szép. Vagy a külső vagy a belső, vagy mindkettő. Bizonyára egy csúnyább embernek többet kell a belsővel kompenzálni. Ha utálatos, rossz természete van, akkor sajna örök vesztes lesz a nőknél.

De ugyanígy a jó pasikat is otthagyják a fenébe egy idő után, ha nem tudnak viselkedni...:)

2013. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Ennek egy oka van! Alapból miről is beszélünk? FACEBOOK-ról, blöh :D Tisztelet a kivételeknek, általában nem normális emberek találhatók rajta, vagy pont csak a te ismerőseid nagy részének vannak pláza p*csáik :) és mily véletlen pont azok közt nézelődtél :)
2013. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Lehet valaki ronda is énse vagyok egy álom pasi tipus de ragaszkodtam mindigis ahoz hogy egyedi legyek és ne tucat és hát mondjuk ugy hogy be jött voltam soklányal életembe a 3 év a leghosszab kisebb nagyobb megszakításokal de volt sok egy éjszakás is szoval szerintem aza lényeg hogyan adod elő magad ha te átlagosnak gondolod magad és ugy viselkedsz csajoknak is ez jön le valoszinüleg
2013. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Egyébként ez nem felszínesség. Az ember vizuális lény. A külsőt látjuk először. Külső megfog- benső megtart. A szabályos arc utal elsődlegesen a jó génekre. Hiába vagy gazdag, azt örökölhetted. Sikerre juthattál protekcióval, vagy kapcsolatok útján, anyuci, apuci által, stb. Semmi sem biztos. Csak az, hogy aki "helyes", az "egészséges". Van erre egy mérce.

A férfiak is a legszebb nőt választják, ha van lehetőségük.


Az csúnya dolog, ha "elrondáznak" a lányok, ezt nem szabadna. De egy lány sem tehet róla, ha nem tud vonzódni valakihez. Ez nem úgy megy, mint a fiúknál, hogy "majd megszeretem, elszexelgetek vele"-> a lányok inkább megvannak egyedül, nem éreznek szexuális vágyat bárki iránt, akinek a puncihoz passzoló "alkatrésze" van.

2013. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

Miért ne számíthatna egy partner kiválasztásakor a külső vagy a ruházat? Ne mond, hogy mi férfiak másként választunk.


Azért mert nem tudsz csajt felszedni még nem ők a hibásak, csak te vagy nyominger.

2013. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért van, mert neten ismerkedsz. Ha rá írsz egy ismeretlen lányra, aki semmit nem tud rólad, akkor nincs, ami megfogja, csak a külsőd. Hisz ha valakit szeretünk, akkor nem számít, hogy hogy néz ki. Így viszont számít.
2013. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ezt közvetíti a média...szar van a palacsintában. Ha megnyugtat, 30-40 körül is ugyanez a helyzet, ugyanúgy pumpálják magukat a lányok, felborultak az értékrendek.


De a helyes vagy átlagos fiúkhoz azért ott vannak, a természetes szép lányok, meg kell őket keresni, csak ők nem olyan kirívóak, kihívóak.

2013. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen, neten tényleg egy pár mondat, egy fotó és ha nem tettél rá a külsőddel túl nagy benyomást, "hagy".
2013. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Netes ismerkedés egy tragédia. Ezt én is tapasztalom. Nincs ugyanis saját stílusom és tök átlagos külsővel nehéz a neten kitűnni a többiek közül. Na ez velem a baj.


Kérdező mi az, hogy találomra? Random ráirkálsz a csajokra? Nem is ismered őket? :O:D

2013. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!