Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy srác (számomra haver)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác (számomra haver) állandóan körülöttem forog. Nagy ritkán nem. Mindig a közelemben van és jókat nevetünk meg minden. Most tetszem neki vagy mi?

Figyelt kérdés
2008. jún. 4. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, különben nem veled lenne elfoglalva.
2008. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem tom h télleg tetszem e neki.....meg elég furi lenne a helyzet mert akkor 2pasinak tetszenék egyszerre.............és a másik kérdésem lenne.....h akkor van 2 srác és az egyiket előbb ismertem meg és nézz minket amikor a másik srác úgymond "nyomul" rám és talán féltékeny vagy mi...mert azóta olyan fura velem
2008. jún. 4. 22:15
 3/8 A kérdező kommentje:
ugyanúgy kedves meg minden de kicsit furább mégis csak
2008. jún. 4. 22:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg külön-külön mindkettővel, hogy mit szeretne.

Aztán dönts.

Végül az eredményt mondd el nekik.


Ha nem tudsz dönteni, akkor pedig várj addig, amíg valamelyikkel komolyabbra nem fordulnak a dolgok. Akkor mondd meg a másiknak, hogy lekésett... :-(

2008. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem biztos h a másodiknak tetszem lehet h csak így haverkodik......de most féltékeny a másik rám v mi mert csak azt veszem észre h minket nézz,nem tom mit érez de nekem a második hapika nem tetszik csak az aki szerintem egy kicsit féltékeny
2008. jún. 4. 22:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg mire vársz? Te közeledj felé, mutasd meg hogy vele szeretnél lenni. Ne nyomulj, csak mint egyébként is tennéd. Aki meg nyomul azt próbáld kicsit lerázni magadról.
2008. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de hogyan rázzam le?mit mondjak neki???és mi van ha örülök h egy kicsit legalább foglalkoznak velem........
2008. jún. 5. 15:15
 8/8 A kérdező kommentje:
össze vok zavarpdva ..már azt sem tom h mit akarok nah mind1 azért köszike a segítségeket
2008. jún. 5. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!