Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az gáz ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha az első randin nem sokat beszélek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy dumás gyerek. 25F

2013. febr. 8. 15:34
 1/8 Emberek ***** válasza:
80%
szerintem nem nagy gond. inkább kérdezz, hogy lássa hogy érdekel téged
2013. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Hát én se:)F/26
2013. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz, de akkor az jobban jön ki ha a lány beszédesebb. Mert ha ő is szófukar, akkor jönnek a kínos csendek. Az nem valami jó.
2013. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem, de szerencsére mindig szófosó csajokkal találkozom XD Így nem gáz :)
2013. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

háj ti aztán helyesek vagytok, kedves előttem szólók :D szófukar :D meg szófosó :D :D

Az nem baj, ha inkább csendes típus vagy, viszont kérdezz, érdeklődj a lány felől, mert akkor a lány 1-úgy érzi, hogy ha a te nem kérdezel, hogy nem is érdekled, 2-legalább ő fenn tudja tartani a beszélgetést a mondókájával és te sem unatkozol, mert azt hallgatod, ami érdekel. De persze nem árt, ha te is elmondod a véleményedet, mert a vélemény nélküli emberekkel nehéz társalogni, meg sutának tűnhetnek. Vedd rá magad mégis minimális beszédre, hogy elkerüld a kinos csendet. Hiába jön be a lány, ha mindketten hallgattok mint a sír, mert csak kinos csend lesz és nem is ismeritek meg egymást :D (tapasztalat :D)

De amúgy jobb egy csöndesebb fiú, mint egy nagydumás..legalábbis nekem jobban bejönnek.

na de én még gyerek vagyok hozzád képest, lehet, a huszonéveseknél másképp van ez..

18L

2013. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elírtam, ha te nem kérdezel, nem is érdekel *
2013. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gáz, és nem kicsit. Az első randi egymás megismerésére szolgál, azt kell kideríteni, hogy egyáltalán van-e közös témánk. Nem kell folyamatosan beszélni, de ha csak a lányt beszélteted, magadról viszont nem nyilatkozol, az már gond.

Ha úgy kell minden szót kihúzni belőle, nincs második esély.

2013. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz. én tök ideges voltam, mikor először találkoztam valakivel, és inkább csöndben voltam :) de ha egyikünk sem beszél és sok a csend az fura, de szerintem nem baj. én betudom az idegességnek :D

20/L

2013. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!