Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók?

Figyelt kérdés
meséljetek,körülmények,milyen volt.kort és nemet irjatok !
2013. febr. 9. 17:14
 1/1 anonim válasza:

Körülbelül 1 éve történt, 18 éves voltam és az osztálytársam nővérével aki 20 éves volt.

Nem volt egy filmbe illő jelenet.

Régóta ismertem őt mint a haverom nővérét,de sosem gondoltam úgy rá, pedig nagyon jól nézett ki.

Egy buliban voltunk és mi meg még pár barátunk egész nap beszélgettünk meg nevetgéltünk, többször megemlítettem, hogy imádom ahogy nevet.Elvileg ő egész nap küldte a jeleket, de én nem igazán vettem észre, csak akkor gondoltam rá amikor hajnali 2-3 körül már indultam haza és mondta, hogy inkább maradjak.Utána még beszélgettünk a kanapén, aztán csókolóztunk és beszélgettünk a kanapén, majd csak csókolóztunk.Igazából ő kezdeményezett, masszírozott, megölelt, majd a csók. Miután felébredtünk kicsit kínos volt és abba egyeztünk meg hogy mindketten egy kicsit ittasak voltunk.Majd 2 hétre rá ugyanott kötöttünk ki, majd 2 hónapot jártunk, aztán szakítottunk.

Jó volt a csók, de szerintem ez az első csók meg még sok "első" dolog túl van értékelve, az elsők olyan jók mint az összes többi.

19F

2013. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!