Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lánynak hogy nem tudok csókolozni? Kicsit gáz nak tartom. és fogalmam nincs hogy tudnák erre rá célozni vagy vmi van valami tippetek? Köszi.

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 06:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Majd észreveszi.:) Nem kell stresszelni, hagyd hogy irányítson és majd belejössz te is!
2013. febr. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. febr. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de nyalta a száját..és igy mondta hogy " nem tudom mivan most velem de folyamatosan nyalom a szám stb..." és mindig az volt hogy én elötte igyak majd ö utána ez lehetett egy célzás is?
2013. febr. 10. 06:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire besz@ri! Vesd rá magad! Már rég azt szeretné, ha megcsókolnád.
2013. febr. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi az lesz! csak nagyon rá feszültem ott helyszinen a dologra és zavarba jöttem és már nem tudtam mit csinálni...! és ha félre hivom és elmondom neki hogy multkor ezek a célozgatások stb... hogy észre vettem csak nagyon rá feszültem a dologra azt már nem tudtam mit csinálni és hogy utána lekapom az jo vagy rögtön és ne mentegetözek?
2013. febr. 10. 06:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha mentegetőzöl, akkor ő fog lekapni.:) De a lényeg, hogy ne idegeskedj emiatt. Ha nem lesz jó elsőre, akkor nem lesz jó. Nem fogja leszedni a fejed a csaj, mindenki úgy tanulja meg ezt...
2013. febr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem kösz..:)
2013. febr. 10. 07:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen a világon nem létezik, amikor valakik először csinálják a csókot meg mást is :) pont az a probléma a többségükkel hogy "még sosem csináltam, biztos béna leszek" szöveget beszélik be maguknak, és akkor biztos hogy egy fadarab lesz belőlük, ahelyett hogy legalább megpróbálnák normálisan, bízva magukban.
2013. febr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a lányok nem szeretik a tutyi-mutyikat... mi lesz ha kefélned kell majd?
2013. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez olyan aranyos <3
2013. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!