Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, van más is, akit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van más is, akit a külseje miatt egy lány sem tud őszintén szeretni vagy észre sem veszik a lányok, esetleg még le is rondázzák, kigúnyoljájk, bántják folyton?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, amíg nem találok olyan lányt, akinek bejövö külsőre, addig sosem fog tudni egy lány sem engem, hiába is vagyok kedves, meg érzelmes, odaadó, családapa típus.
2013. febr. 10. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelen! Sajnos igazad van, a lányok csak abba tudnak beleszeretni, akit külsőre vonzónak találnak. Aki egy lánynak se tetszik, az egyedül marad.
2013. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nos és a kislányoknak és a rondáknak tetszek csak. Sem pedofil sem ratyi idomár nem vagyok..

Habár nekem nincsenek beilleszkedési problémáim.

2013. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

nincs


te beteg is vagy. elfelejted ezt a csöpögős dumát és egyből több csaj fog szeretni

2013. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy csak a jóképű pasikba lesznek szerelmesek a csajok.

Én csaj vagyok és aki elsőnek jóképű volt abba eddig sosem szerettem bele, mindig csak olyanba aki elsőre nem jött be viszont megismertem kedves aranyos stb volt és mivel megszerettem a lelkét a külseje és megszépült.

Szóval ennyi. :) Nem kell mindent a külsőre fogni.

2013. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csöpögős dumával tényleg nem mész semmire. Ez tény és való. Majd csak akkor legyél érzelmesebb, ha már összejöttél egy lánnyal. De előtte semmiképp sem. Egyszerűen nem szeretik és nem is tudnak vele mit kezdeni. Már nem ez a világ van, amikor ilyen nyálas szövegekkel be lehet nyomulni.
2013. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jelen.Rám nem mondták igaz hogy csúnya vagyok.De azt se soha,hogy Egy 10-es top listán egy négyes vagy legalább.

Nem baj itt a gyakori,Majd fel teszem a képem!:(:(:(

2013. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. A külsődet vonzónak vagy épp taszítónak találhatják a lányok, de maga a szerelem, pláne ha az őszinte jelzőt is elérakod, annak már nincs köze a külsőhöz.
2013. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kinek mi tetszik. Mikor a legjobb barátnőnek ódákat zengtem az első szerelmem jóképűségéről, aztán bemutattam őket egymásnak, és utólag mondta a barátnőm hogy csalódott az ízlésemben, egyáltalán nem is jóképű sőt :D Pedig szerintem az volt. Ugyanez volt fordítva is, aki neki bejött az szerintem elég csúnyácska volt, nagyon ritka hogy mindkettőnknek bejön egy pasi. Persze ez most vigaszszövegnek hangzik, de igaz az hogy a külső csak elsőre fontos, lehet hogy anélkül nem vesznek észre, de ha valaki megismer akkor is megszerethet ha tényleg csúnya vagy. (bár mint kifejtettem kinek mi a csúnya) Elvégre senki nem tud olyan mellett tartósan lenni aki csak külsőre az esete...lehet akármilyen helyes egy pasi ha egész nap veszekszünk és nem érzem hogy szeret.
2013. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én nyugodtan pályázhatnék a világ legrondább férfija címre, és ezzel korrelál, hogy még randizni sem voltam. Akinek csúnya a külseje, azt legtöbbször már belsőleg sem akarják megismerni.
2013. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!