Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volna egy fiú az osztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna egy fiú az osztályban és nagyon tetszik és nemm tudom hogy mit csináljak, mert megmondani nem tudom hogy hogyan mondjam?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 18:57
 1/2 anonim válasza:
Először is beszélgess vele. Nem kell rögtön arról ,hogy mit is érzel róla csak beszélgessetek, keres közös témát. Ha ez már esetleg meg van ,tehát már régebb óta ismeritek egymást akkor esetleg menjetek el valahova együtt. Ha esetleg izgulsz ,hogy kettesben lesztek akkor hívhattok barátokat is de ha valóban el akarod mondani neki az érzéseidet azt nem igazán egy nagy haveri csapatban kéne... Hogy hogyan is mond el azt nem tudom... De azt tudom ,hogy válassz egy olyan pillanatot amikor kettesben vagytok és van időtök meg beszélni. Ha mégse tetszenél a srácnak vedd viccelődösre... mintha csak ugrattad volna. De menni fog! Bízz magadban!
2013. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké köszi ez hasznos :-)
2013. febr. 12. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!