Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet, hogy egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy egy 17 éves jó pasinak még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok, jópofa, helyes srácnak tűnök a csajoknál, tudom, hogy nem mérvadó az internetes világ annyira, de így a profilképeimre ált.-ban 100+ lájkot szoktam kapni és olyan kommenteket, hogy szépfiú, aranyos, helyes stb


Most ezt nem problémaként fogom fel, de hogy lehet, hogy ha ennyire bejövök a csajoknak, akkor még nem volt egy olyan kezdeményezés felőlük, kivéve discokban (pár csók, smaci). Én nem nagyon akarom elsietni a párválasztást, mert még ráérek megtalálni az igazit.


Külsőre Szabira tudnám magam hasonlítani a Barátok köztből, csak nekem sötétebb szőke hajam van, mint neki és 185 cm magad vagyok, tehát magasabb is mint ő.


Tehát s kérdés adott, várom a válaszokat!


:-)



2013. febr. 10. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
szóval lájkoltak és még nem volt kapcsolatod??? hm...érdekes..
2013. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17 évesen nem pasi hanem fiú.A válasz pedig az,hogy még nem volt érkezése csajozni.
2013. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

felszínes vagy ez itt a probléma. NEKED kell kezdeményezni.


Na meg az kicsit paradox hogy kérdezed miért nincs senkid de emellett "Én nem nagyon akarom elsietni a párválasztást, mert még ráérek megtalálni az igazit."

Persze nem kell elsietni de ha nem teszel az ügyért mégis mit vársz

2013. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet az egód?

Meg nehezen elérhető pasinak látszol ezért a lányok meg sem próbálkoznak vagy csak távolról szemlélnek és vágyakoznak...

Nem sértésnek szántam, de én ebből így vontam le...

2013. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Én nem nagyon akarom elsietni a párválasztást, mert még ráérek megtalálni az igazit. " Ne úgy állj hozzá, hogy az igazit keresed, mert így mindenki el fog tőled menekülni az életben.


"még nem volt egy olyan kezdeményezés felőlük" Atyaég! Komolyan mondod, hogy tátott szájjal várod a sültgalambot? Neked kell kezdeményezned, nem a lányoknak.


Ilyen kommentek, hogy szépfiú, jópofa, stb. szerintem a gáz kategóriába tartoznak. A lányoknál van ez a 100+lájkolós profilkép feketepiac, ahol azért lájkolják be egymás képét, hogy kapjanak is vissza egy lájkot, remélem te nem így hozod össze.

2013. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Háromszoros hurrá a lájkokhoz. Az alapvető probléma az az, hogy nem azt kéne várni, hogy a szádba repüljön a sült galamb, hanem tenni kéne valamit a kapcsolat kialakítása érdekében. Az, hogy külsőre bejössz nekik, az nem azt jelenti, hogy nyert ügyed van, és minden lány oda meg vissza van érted, hanem azt, hogy hajlandóak veled foglalkozni. Sajnos ez van. Ettől függetlenül sok sikert :D
2013. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak mellékesen írtam a lájkos dolgot. Megtetszett egy lány a sukiból csak 5 hónappal idősebb és egyel feljebb jár. Nincs sok önbizalmam és bátorságom se, hogy csak így leszólítsam. Facebookos beszélgetést mellőzött ilyen dolgokban, mert a személyes beszélgetések híve vagyok.
2013. febr. 10. 21:42
 8/10 A kérdező kommentje:
Lasix@ nem, maguktól jönnek
2013. febr. 10. 21:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet rossz... :) Amúgy ne zavarjon, hogy pár hónappal idősebb... meg hogy feljebb jár... nemmindenkinek a kortól függ a dolog (sőt általában nem, ilyen szinten meg főleg).

Ha nem akarsz vele neten beszélni, de személyesen nincs bátorságod, akkor hogy gondoltad, milyen tanácsot tudunk adni még? :DD (esetleg transzparensek...vagy mutogathatsz is... :)) Mindenesetre, ha tetszik, és önbizalmad is van ahogy észrevettem...ne pont vele szemben ne legyen...ez tényleg ilyen, "csak nyerhetsz rajta"...dolog :)

(ha nem próbálod meg, nem lesz semmi, ha megpróbálod, vagy nemet mond, és ugyanúgy nincs semmi, vagy összejöhet)


Ja, és lehet azért nem próbálkoznak jobban, mert tartanak tőled...sok jó sráctól tartanak, mert túl jónak tűnnek...olyan jónak, hogy az már veszélyes...(nem vicc...nem minden csaj próbálkozik be a legjobb srácoknál, pedig lehet, hogy van közöttük olyan aki normálisabb mint a többség, amellett, hogy külsőre is helyes...meg stb)


A lényeg, ha van olyan akivel megpróbálnád, akkor ne hagyd annyiban csak azért, mert ráérsz még, hanem tegyél az ügyért... 17/l

2013. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Holnap akkor majd leszólítom a lányt és megismerkedem vele, köszi! Majd írom a fejleményeket!
2013. febr. 11. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!