Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pécsi 16-24 éves lányok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsi 16-24 éves lányok, ti hova jártok ismerkedni? Esetleg neten ismerkedtetek már? Ha igen, akkor hol? Szeretnék végre találni egy aranyos lányt, mert néha már kezdem feladni!

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is félreértené, normális 22 éves egyetemista srác vagyok. Sajna nem marad sok időm a sok tanulás és a sport mellett rendszeresen bulikba járni és ismerkedni. Na meg amúgy se vagyok egy nagy bulizós fajta, csak néha járok el ismerősökkel, nem az én stílusom, hogy leigyam magamat. Helyette sokkal jobban szeretem a sportot, beszélgetéseket stb. Beleestem abba a csapdába, hogy szívesebben csinálnám azokat a dolgokat amiket a párok csinálnak ,csak ahhoz ugye barátnő kell. Ahhoz meg, hogy legyen barátnőm, csinálnom kell a szinglis dolgokat(buli stb), ami nem az én stílusom. Szóval érdekes. Nem azért szeretnék barátnőt mert, hogy kell, ne értsétek félre, én tökéletesen élvezem az életet egyedül és a barátokkal is. De attól még szívesen megismerkednék egy aranyos, csinos, okos lánnyal. Rendszeresen sportolok, tanulok, egészséges önbizalmam is van szerintem. A kérdés, hogy Pécsi lányok, ti hova jártok ismerkedni ami nem disco? Esetleg milyen jó netes ismerkedős oldalt tudtok, amit lehet félig használni ingyen is, mert azért fizetni nem akarok, hogy egy üzenetet elküldhessek!

2013. febr. 11. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Disznóvágáson ismerkedek.
2013. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Várom az értelmes válaszokat.
2013. febr. 11. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés már társkeresési céllal jött létre, szóval jelentem.
2013. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. "szerintem". nagy szubjektivitás van itt időnként. úgy lenne az igazi, ha nem "szerintem" alapon jelentenék és törölnék a kérdéseket, hanem az alapján, ténylegesen milyen céllal tették fel.
2013. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem azzal a céllal jött létre, de mit zavar ha igen. Továbbra is várom az értelmes válaszokat!
2013. febr. 11. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Csak hogy kapj normális választ is. :)

Én másodéves egyetemista vagyok Pécsett (20 éves), az ismerőseim közül a legtöbben itt az egyetemen próbálnak ismerkedni. Én se nagyon járok bulizni, a legtöbb programom az egyetem körül forog, máshonnan szinte nincs is ismerősöm, és ezzel a legtöbb barátnőm így van. Ha nem lennék egyetemista, nem is tudom, hol/hogy ismerkednék, hiszen mint mondtam bulizni én sem szeretek annyira, kocsmákba se járok leinni magam. Néha persze beülünk valahova a barátaimmal, de az nem ismerkedési szándékkal megy, csak egymással beszélgetünk. Szóval én megértem, hogy nehéz neked is így ismerkedni. Amúgy én neten is szoktam próbálkozni, bár az eddig nem nagyon jött be. De szerintem próbáld meg a netet, nem sokat veszíthetsz. Az exemet én is neten ismertem meg, másfél évig együtt voltunk.


20/L

2013. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!