Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én nem értem, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem, vagy a fiúk ennyire bonyolultak?

Figyelt kérdés
csak röviden írnám le a lényeget,mert elég bonyolult sztori... Szóval van ez a srác,akivel egyszer 2 éve jártunk,én voltam az első barátnője,én csókoltam meg először.(osztálytársak vagyunk) Persze szakítás után egyből megutált,nagyon csúnyán piszkált utána,és nem félt nyíltan kimondani hogy utál engem. Ebben az évben viszont nem is piszkál,néha rám néz,előre enged a folyosón stb. de azt állítja hogy nem tetszik neki senki. Őt eleve úgy nevelték hogy ő tökéletes,ő a leggazdagabb,a leghelyesebb,a legsportosabb,tehát tipikus olyan fiú,akinek van mire büszkének lennie,és ezt sajnos tudja is magáról. Nem csajozik sem iskolában,sem iskolán kívül. Szeretném a tudtára adni,hogy tetszik nekem,de mivan akkor ha nyomulásnak érzi,megijed és elutasít? Vagy ha épp nem sejtetem vele hogy érzek valamit iránta,akkor tovább fog állni? Viszont érzem hogy van köztünk valami érzelmi alapú dolog. Mit tegyek? 15/L
2013. febr. 11. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most már a fiúk a bonyolultak ?
2013. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a történetben egyedül te vagy a bonyolult.
2013. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem vagyunk bonyolultak.

Csak dugni akar.Kis taknyos és nem tud normálisan viseljedni

2013. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja,és értelmes válaszokat várnék :) Úgy látszik,ezt fontos lett volna oda írnom...
2013. febr. 11. 19:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Probálkozz majd késöbb nála, amikor nem lesztek osztálytársak!!!
2013. febr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
felmelegítve a töltött káposzta sem jó, nemhogy egy kapcsolat.
2013. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a töltött káposzta tök finom felmelegítve

de egy kapcsolat az valóban nem, főleg egy ilyen sráccal amit leírtál, találj valamit értelmesebbet

2013. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok bár azért lányokkal szeretek "közelebbről" megismerkedni :DD attól még egy isten vagyok ezt be kell ismerni
2013. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem 1-2 napig egy picit a fiú elött nyomulj egy masik fiura mondjuk egy jo baratjara es figyeld a reakciot de vigyázz arraa h ne tarson ribinek !
2013. febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 WarZone válasza:
"Isten"!!! Te egy elkényeztetett kis p*cs vagy...
2013. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!