Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Focista, vagy biciklis srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Focista, vagy biciklis srác kéne? (bővebben kifejtve lent. )

Figyelt kérdés

Leginkább a 17-20éves lányok véleményére lennék kíváncsi :)

A kérdés az, hogy ki tetszik inkább, egy "focista" aki lejár valahova délutánonként és kergeti a labdát ...

Vagy pl.: egy bringás srác aki versenyszerűen bringázik országúti kategóriában, (hogyha nem ugrik be említhetek pár nagy nevet: Lance Armstrong, Eddy Merx, Francesco Moser ,ők a tour de france-on, giro d\'italia-n, stb értelek nem egy első helyet...) és Ob szintű versenyekre jár és egész jó eredményeket ér el ?


2009. szept. 6. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
bocs hogy válaszolok fiu vagyok, csak egy megjegyzés: nem lepődnék meg ha mindenki a biciklist mondaná, mert úgy van tálalva. míg a focistáról annyit írsz h "kergeti a labdát" addig a bringásról mindenféle nagy neveket említesz meg hogy ennek a bringásnak is mindenféle ob eredményei vannak. Pedig a focistának is lehetnek eredményei. (az meg pláne hogy az a csaj aki ennyi alapján dönt az elég hül*e lehet)
2009. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez annyira mindegy...nem az alapján fogok magamnak társat választani, hogy mit sportol.sőt, nem is muszáj sportolnia, bár természetesen jót tesz az alakjának.17L
2009. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

főleg egyiket se!

bár inkább a focistát az elmondásos alapján ő nem veszi annyira komolyan mint a biciklis!

tehát ha csak lemegy és kergeti a labdát akkor van ideje a bnőjére is ami fontos ha a a focista is ilyen komoly szinten játszik akkor én egyiket se!

bocs de nem akarok a sport után csak a 2. lenni a srác életébe!

egy lány

2009. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
én imádom a focistákat...:)
2009. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

én egyiket sem:D

én a vagány srácokat szeretem, a biciklis nemaz, a focista meg metroszexuális:D meg agyatlanis 90%-a. réáadásul magyarországon már égő focistának lenni, omlik a lé a zsebükbe, de eredmény meg sehol.

2009. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Focista sokkal jobb, főleg ha valami klubban focizik mert sok pénze van. :-)

A biciklisták meg gizdák, gusztustalan testük van.

2009. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a birkozók jönnek be:D
2009. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
még mielőtt elolvastam volna a kérdést, a biciklist mondtam volna, és mondom is, nekik jó a hátsójuk :P:D bár a focisták sem rosszak. :)
2009. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nálam abszolúte nem ettől függ,hogy akarok e vele lenni vagy sem.

Ha nagyon muszáj választani,akkor inkább focista...DE csak azért mert a cangázás a megtermékenyítő képességet csökkentiXD

2009. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A cangásoknak tényleg jó a popsijuk :P

De amúgy foci fan vagyok, barátom focizik, alapba szeretem a focistákat, érdekel, stb.. nem részletezem. Szóval a focisták nyertek.

2009. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!