Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem fog nyomulósnak gondolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fog nyomulósnak gondolni?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú a suliból. Nagyon rendes meg stb.. Facen beszélgetünk majd nem mindennap de a többségbe én írtam rá:( ez baj??

A suliba párszor megbeszéltünk talit de az is kb 10 perc volt mert órára kellett mennünk :(

Beszélgettünk már a szerelemről és arról az a véleménye h neki sok idő kell még megismer egy lányt és nem siettet el semmit senkivel mert sokat csalódott.

Azt mondta h neki a kedves aranyos lányok jönnek be és ez előtt vmi ilyesmiről beszélgettünk és azt írta h az a véleménye rólam h aranyos vagyok. Ezt minek vegyem?

Ahogy az üzifalát nézegetem sok lány ír neki és ő mindenkivel kedves és barátságos ( mint velem)

Megemlítette nekem h amikor taliztunk elvörösödtem. Ez ciki?

Köszönöm a válaszokat



2013. febr. 11. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
csak meg akar dugni. hidd el nekem, ez egy tipikus férfi.
2013. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem ciki:) így legalább tudja h be jössz neki:) és az h meg említette h aranyos vagy tudtodra adta h te is be jössz neki, csak egy kis türelem :) sok sikert
2013. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első válaszoló : Nem olyan fiú. Nem vagánykodik előttem,ha meglát a suliba köszön és mosolyog rám :) Volt már tipikus pasival dolgom,ő nem így viselkedett. A mostani kiszemeltem kedves,aranyos és jófej. Amikor a közelembe van azt vettem észre h hangosan nevet. Ez azt jelenti h zavarba van?:O

2013. febr. 11. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor úgy látszik h egy nagyon ravasz kis dögöt sikerült kifognod. én mondom, jól vigyázz vele! hogy miért nevetett? biztos mondta a haverjának h h átver téged, csak azt hitte h nem hallod. vagy h annyira kárörvendő h nem bírja vissza tartani.
2013. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet mindkét verzió. De szrintem paráznod nem kell. Viszont beleélni sem kell nagyonmagadat. Ha egy ffi akar valamit, az előbb utóbb szól. (Ha meg nem, az az a kategória, akit inkább hagyj a fenébe...)

Egy tapasztaltabb hozzászóló voltam.

2013. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!