Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van ha már megvolt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha már megvolt az első csók, de több már nem akar összejönni?

Figyelt kérdés
14 éves csaj vagyok és csókolóztam egy sráccal és nagyon kedvelem de több csók nem akar összejönni....ő akarjah h kezdeményezzek talán?mert mondta h akar még de állandóan azt kérdezgeti h miért nem kezdeményezek....miért van ez?
2008. jún. 5. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha te kezdeményezel, akkor látja, hogy te is akarod. Kezdeményezz nyugodtan, utána majd ő is fog.
2008. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ő már kezdeményezett és nem ellenkeztem.....de lehet h van más oka neki amiért nem akar többet?
2008. jún. 5. 15:35
 3/7 A kérdező kommentje:
meg igazából nem vagyok valami jó ebben-nincs önbizalmam az ilyen dolgokban...............és azt sem tudom h hogyan kedzeményezhetnék
2008. jún. 5. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer probálj kezdeményezni hidd el utánna ő fogja csinálni magátol csak gondolom megakarja tudni hogy te is akarod nem akarja erőltetni én is kicsit igy vagyok barátnőmmel ha nem érezném hogy ő is csinálja neki is jó valószinüleg én se csinálnám szoval sok sikert
2008. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszike....de hogyan csináljam mert nekem életetem első csókja volt és fogalmam sincs h hogyan mutassam neki ki(jóh persze csókkal)de mégis mikor kedzeményezzek....valaki segítsen

és h csináljam

2008. jún. 5. 15:59
 6/7 anonim válasza:
Figyi tök egyszerű,nem kell áám annyira pánikolni,mivel ez acsók című dolog ösztönös.Szóval csak annyi a dolgod,ha kezdeményzni akarsz,hogy fogod a kicsi okos fejed és közeledsz a párod kicsi okos fejéhez,aztán a szájára teszed a szádat.Ebből már tudni fogja mit akarsz,és átveszi az irányítást.Sok sikert! :) Írj majd,hogy mi volt!
2008. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
majd írok...nem a párom..és ne mond h kicsi okos fejemet......és úőgy gondoltam h milyen helyztedben lenne a legjobb...de azért köszi h írtál
2008. jún. 5. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!