Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak? 13/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? 13/L

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.... Koromhoz képest érett gondolkozású. Tetszik egy 16 éves srác. Nagyon helyes... És legutóbb amikor találkoztunk haza kísért és adott egy szájra puszit.. :$ Most Szombaton is fogunk találkozni... és nem tudom, hogy komolyan gondolja ezt az egészek vagy csak ilyen kavargatásra gondolt... Szerintetek? (:
2013. febr. 13. 20:14
1 2
 11/16 anonim válasza:

Szerintem az első válaszoló azt akarta mondani, hogy tizenhárom évesen túlságosan fiatal vagy ahhoz, h járjál bárkivel is.

És a kérdésedre válaszolva igen, csak kavarni akar.Mégis mi mást akarna egy 16! éves fiú egy 13!!!! éves lánytól.Megkérni a kezét?? Nyilván a mai világban már egyre korábban kezdik a "járást", deee, én is a mai világban élek, 17 évesen, és még egy rohadt szájra puszit sem kaptam.És tudod mért nem? Mert elég érett vagyok ahhoz, hogy tudjam, nem jött még el az ideje. És ezt 13 évesen is tudtam.

2013. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem tudom.. szerintem ez butaság...
2013. febr. 13. 20:29
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te vagy a buta.
2013. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy van véleményem és ilyen helyzetbe kerültem nem vagyok buta.. ;)
2013. febr. 13. 20:34
 15/16 anonim ***** válasza:
Koromhoz képest érett gondolkozású - ja persze,
2013. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem kértem, hogy elhidd... -.- De gondoltam leírom az igazat.. :D
2013. febr. 13. 20:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!