Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » [FONTOS] Mit csináljak? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[FONTOS] Mit csináljak? Többi lent! (Hosszú)

Figyelt kérdés
(előre bocs ha hosszú meg a helyesírási hibákért is) Az egész ott kezdődik hogy vanvegy lány aki nemcsak hogy bejön de szerintem annál többről van szó.... Nem arról van szó hogy merek-e kezdeményezni hanem hogy mikor? Egyébként jóba vagyunk és mellette is magabiztos tudok lenni annak ellenére hogy ha vele vagyok halálra izgulom magam hogy mikor rontok el vmit... Na szoval: ez a lány elvileg jár valakivel de semmi rá utaló dolog sincs sőt! Lehet hogy még kedvel is.. társaságban szinte mindig keresi a társaságom egyszer pl közösen mentünk haza mikor kiderült hogy a másik irányba lakom.. nna ennyi lenne lécci értelmes válaszokat!

2013. febr. 14. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Járj magyarórákra, mert ezzel a helyesírással 5. osztályba nem engednélek!

2. Esetleg hívd el randira...

2013. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
járjatok közösen magyar órára.
2013. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

biztos fontos


Ha a kérdésed a mikor mersz kezdeményezni, akkor azt kell hogy mondjam hogy: Igen, részben meg hát.


Honnan a pic$ából tudjuk h mit fogsz tenni a jövőben?

2013. febr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a kérdés... Most kezdeményezz, ha tetszik, ne halogasd... Már ha ezt kérdezted.


Amúgy ezen a mondatrészleteden: "egyszer pl közösen mentünk haza mikor kiderült hogy a másik irányba lakom" meghaltam... Kiderült, hogy a másik irányban laksz? Szóval eddig nem tudtad, merre laksz, és akkor derült ki?:D:D:D

2013. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat:) Jaa, lehet hogy ez lesz.. el kéne hívnom vhová.. de ha barátja van? Vagy megromlik a barátságunk? am: nem, már tudtam hogy nem abba az irányba kéne mennem de nem érdekelt xd aztán rákérdezett
2013. febr. 16. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Kerdezz ra finoman (ravezeted a temara) pl mondasz vmit, es megkerdezed h es a baratod nem csinal ilyet?

1. Lehetseges valasz : elkezdi mondani, h de vagy nem...

2.: nincs baratom..


Ha nincs, elhivhatod :)))

Hogy jobban ertsd pl:

Te :a mult heten voltam focizni a haverokkal... a te baratod focizik , vagy sportol vmit?

vagy.. szerinted melyik sport a legmenobb egy fiunak ? Erre mond vmit. Te :fogadok azert mondtad ,mert a baratod is ezt sportolja.. es utana jon a ket lehetseges valasz egyike :))))

Remelem nagykaol ertheto :D

Utolso valaszolo voltam:)

2013. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyjabol *

Bocsi, telorol irok

2013. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz mindent:DD alkalmazni fogom a tippjeid :P
2013. febr. 18. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!