Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka annak, hogy én csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy én csak beképzelt, egoista, agresszív szép lányokkal találkozom, miért nincs olyan szép lány, aki félénk, önbizalomhiányos, csendes és inkább nőies jellemre nem egy kőbunkó, iszákos, cigizős, bulizós fajta?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Mert csak a szép egoista agresszív lányokat veszed észre
2013. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
elsőnél a pont + önbizalom hiányos az szerintem negatív jelző embereknél
2013. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

ebben a kérdésben pozitív a kérdezőnek.

önbizalom hiányos szép lány = csúnya fiúval is összejön.

2013. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az önbizalom hiányos nőkre buksz? Tehát akkor te izgulsz arra, ha a barátnőd a tükör előtt sír, mert túl övérnek gondolja magát? Érdekes.
2013. febr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vak vagy azért :D
2013. febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
arra még nem gondoltál, h a viselkedéseddel váltod ki ezt a fajta agressziót a lányokból? pusztán a kinézettel aligha...
2013. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok normális lány van..csak rossz helyen keresgélsz minket, vagy rossz módszerrel
2013. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na én olyan vagyok amilyet keresel, de tudok beképzelt, agreszív, kőbunkó is lenni. Nem cigizem és nem iszom. A lányok tőbbségénél szerintem a bunkóság és az agreszió egyfajta védekezés. A beképzeltségnek meg a különösebb okát nem tudom. Ne mindig a legvagányabb csajokat keresd, hanem próbáld meg a háttérben lévőkre odafigyelni. remélem ér is vmit a válaszom!
2014. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert a mai világban az nyer aki nem érzékeny és félénk. Te is csak őket veszed észre, a magabiztos lányokat, pedig van egy csomó, aki félős és önbizalomhiányos. Ők el vannak nyomva.

De hidd el mélyen belül még a legegoistábbnak tűnő embernek is mgvannak a maga bizonytalanságai, félelmei. Ez csak egy álca, amit egy átlag ember visel mert manapság "erősnek kell lenni."

2016. ápr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!