Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval van egy srác a suliban, ő nyolcadikos én hetedikes és eszméletlenül bele vagyok zúgva, amikor meglátom furán érzem magam, megfagy körülöttem a levegő, hatalmasat dobban a szívem és olyan érdekes ez az érzés, mintha a félelem a szeretet és a gyűlölet keveredne, rémisztő de m1, szoval őt mindig gyönyörű lányok veszik körül, meg ő is olyan helyes, én meg mint egy szánalmas mulatt (félig néger, félig magyar) ott állok és bámulom, és nagyon sokat sírtam miatta, még 1x sem beszéltünk, csak alsóban együtt libikókáztunk + még másokkal, azonkívül ő menő, én nem, ő izmos, én.... hogyismodjam olyan fura nem vagyok kövér de valahogy olyan nagy vagyok, mindenesetre ő magasabb nálam, az egyik barátnőm barátkozik vele, de semmi, nemrég szakitott a barátnőjével, de én annyit álmodoztam róla, hogy az nem igaz, és sztem túl ronda vagyok hozzá, és rohadtul félek tőle,,,, de ezt az érzést egyszerűen nem tudom elnyomni, mit csináljak?

2013. febr. 15. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg megismerkedni és beszélgetni vele. De csak akkor , ha ezt a szánalmas mulatt dumát hamar elfelejted. Később egy pasi a fél karját lerágná érted.
2013. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Facebookon ráírhatsz, a nagyon bátor emberek még élőben is megpróbálnának valamit, mint az igaz emberek.

Hasonló helyzetben voltam /vagyok évek óta, én is pont hetedikes voltam, mikor kezdődött, csak én fiú vagyok ő meg lány. Mindig féltem hozzá odamenni és ennek egy k*rva szar helyzet lett az eredménye. Se barátok, se egy pár, se idegenek. Mindig ciki neki is és nekem is mikor véletlenül találkozunk, mert voltak hibáim... de ez most mindegy.

Lényeg, hogy nekem is ilyen volt a felfogásom és tessék. NE KÖVESD EL AZ ÉN HIBÁMAT, LÉPJ MINNÉL ELŐBB! Ha igazán szereted és nem lépsz, hosszú-hosszú szenvedés lesz belőle...

2013. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Látom ma tanultátok a mulatt szót:D:D:D

Környezet órán talán? Én már nem emlékszem:D

2013. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ó nem, nem föci órá.... tudod 13 évig ezzel kellett élnem természetes h ismerem -.-
2013. febr. 15. 20:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!