Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne barátnője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne barátnője egy olyan fiúnak, aki nagyon vágyik a szeretetre, ölelésekre, szeretkezéskre, de közben tudja, hogy ronda és selejt testű és így esélyei sincsenek a lányoknál, ezért ritkán próbálkozik, mert nagyon értelmét sem látja?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 20:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem értem miért sajnáltatod magad, SEHOGY, ha nem próbálkozol, akkor mit akarsz?
2013. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Á, nehéz eset. És pont egy ilyen udvarol nekem :S Hát, figyelj...ha az arcoddal nincs nagy probléma, és gyűrsz egy kicsit, még rendbejöhetsz ;) de ha az arcod nem valami szép, akkor meg próbálj meg olyan lányokat keresni, akiknek bejössz. Biztosan van olyan lány, aki szívesen megcsókolna és nem húzódzkodik tőled. Sok sikert!


18/L

2013. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

"Biztosan van olyan lány, aki"


Siralmas, ha te ezt komolyan is gondolod. Bicskanyitogató közhelyes duma.

2013. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 evelin91 válasza:
Miért nem változtatsz magadon? Ha magadnak nem tetszel, miért várnád el mástól?
2013. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Xd azért burkoltan beoltja..."pont egy ilyen udvarol nekem :S" :D lehet mert egy szinten vagytok. XD


am próbálkozz annyi ribanc van h rendesen felbotlik az ember benne.Biztos találnál egyet még ha nem is hosszú távra :D de jól van az. :D ma is rengetek ilyen csaj mászkál szerte mindenfele :D

2013. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ja biztos van pénzem plasztikai műtétre meg magasító műtétre, akkor is csak 10 centivel lennék magasabb, ráadásul még felkéne szednem 30kiló izmot is és egyébkétn is a lányoknak nem tetszem, mert miattuk nincs semmi önbizalmam, ugyanis sok lány lerondázott már meg kinevetett.
2013. febr. 15. 20:56
 8/19 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elfogadod, nem kaphatod meg a legjobb csajokat, gyakran még az átlagosokat sem. Érd be a veled kb egy szinten lévőkkel, csak ugye neked ők nem jönnek be, mi?
2013. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A vele azonos szinten lévő csajoknak is jobb kell a saját szintjüknél. Bár nem engem kérdeztél, de én beérném átlag alattival is. Nahát.
2013. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

# 8/8

Tévedsz, ha már velem egyszintűre célzol, akkor ez alatt a vékony, pici, átlagos lányokat kell érteni és ők igenis bejönnek, csak én nem jövök be nekik.

2013. febr. 15. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!