Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha valaki nete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki nete ismerkedik meg egy fiúval és csak akkor tudja meg a fiú amikor találkoznak h a csaj kicsit duci akkor elfdut, vagy inkább megismer és ha tetszel neki (hanem is szereti a duci csajokat) összejöhet a dolog?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát ha azt hazudtad neki h 180 centi és 50 kiló vagy, akkor tuti hogy ott fog hagyni. De ha nem is beszéltetek alkati kérdésről és csak a személyiséged alapján találkozik veled, akkor jó esélye van annak hogy tetszeni fogsz neki függetlenül, hogy kicsit duci vagy e vagy nem. De azon is elgondolkozhatsz, hogy mi van ha neked nem fog tetszeni a srác?:D
2009. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Én a helyébe nem azért futnék el mert "duci..." vagy, hanem mert azért, mert már az első pillanatban átbasztál, gondolom akkor mi lesz később?


Elfutni amúgy biztos nem futnék el, de vagy oda se mennék hozzád, vagy közölném veled, hogy nem vagy fair játékos.


Ha viszont nem szereti a "duci..." csajokat, tehát nem jössz be neki, akkor az SZERINTEM elég kevés, hogy belülről szép vagy..


(illetve "ducin..." is lehetsz szép, akkor te kivétel vagy)

2009. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Igenis lehet szép egy duci lány mér ne lehetne? :S

Csak azok szépek akik vékonyak ugyan már és különben is valaki pont azokat szeretik akiken van mit fogni meg talán nem is a testalkat a legfontosabb hanem a szép arc és a megfelelő kisugárzás.

2009. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
jobb ha elején tisztázva van az alkat is, illetve képek cseréje. de aki pl hazudik (mert van ilyen) azt igen is faképnél szokás hagyni.
2009. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

Köszi a lepontozást!


A szépség belülről fakad - mondják ezt a csúnya emberek!


Mellesleg egyáltalán nem sértettem meg senkit, a kérdezőt meg főleg nem. A kisugárzás meg a van mit fogni dolgot hanyagoljuk!



A dagadt és a csont lányok között van egy hatalmas átmenet ezt hívjuk ÁTLAGEMBERNEK!


Minden jót, szánalmasak vagytok!(lepontozók)

2009. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod el neki,hogy mi a helyzet? Ha emiatt még egy találkozásra sem ad esélyt,akkor az a srác nem is ér semmit! De az is kellemetlen,ha nem tudja és meglepődik,esetleg,ezt látod is rajta és nem fog jól esni neked.Ne hozd magatokat ilyen helyzetbe.Hidd el,ha megkedvelt és érdekled,akkor alig fogja várni,hogy lásson,bárhogy is nézel ki.Utána pedig már csak rajtatok múlik,hogy mi lesz :) Ne félj és sok sikert!!!
2009. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól még hogy vannak akik csak a külsőre mennek lehet valakinek a belső is fontos nem gondolod kedves második hozzászóló?

Neked is csak a külső számít? A belső nem fontos?

Lehet hogy neked egy 180/40 kilós tetszik de más szeretheti a ducikat is nem? Azért mert te neked nem tetszenek másnak tetszhet nem?

Rajtam is van pár kiló felesleg nem olyan sok de azért lenne mit ledolgozni de ennek ellenére szeretnek a férfiak és megbámulnak az utcán nem kell ahhoz soványnak lenni elég ha formás vagy.

2009. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Könyörgöm, mondtam én egy szóval is, hogy akin van felesleg az csúnya??!!??


Aki dagadt, aki igazán nagyon dagadt, az nekem nem lehet szép is! (számomra így van!)


Ha van rajtad 3-5 kg felesleg, az az igazán jó, te vagy az átlag kategóriában!!!

2009. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mi az, hogy "kicsit duci" elég tág kategória és azt se tudod hogy néz ki a jóember
2009. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
éljenek a duci csajok, de miért nem mondtad el neki mikor elkezdtél beszélgetni vele ?
2009. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!