Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszk. Hogyan érjem el hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Kiskorunkban kb 7évesek lehettünk szerelmes volt belem azota nem talalkoztunk. Most megtalaltam fb-n és irkaltunk meg minden.Szeretnék vele talalkozni de eléggé szégyenlős vagyok meg hát ő is.Hogy érjem el hogy belém szeressen vagy randizzon velem ? ... mert egyenlőre azt sem hajlandó :/

2013. febr. 16. 14:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy 16/f vagyok ... ő most 15 éves
2013. febr. 16. 14:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy talalkozni szeretnel vele, mert reg nem lattad es jo lenne eloben beszelgetni vele. Ha talaltok akkor alakulni fognak maguktol a dolgok. ;)
2013. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 20001111 válasza:

am alap hogy ha 1 lányt visszautasítasz akkor nem akar szóba

álni. legyél merész és úgy hívd el.

2013. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!