Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gimnáziumban bátrabbak a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimnáziumban bátrabbak a fiúk?

Figyelt kérdés
8. osztályos lány vagyok, néhány hónapja szakítottunk az első barátommal, és azóta nem akart velem se randizni, se járni senki. Ha gimnáziumba megyek akkor ott kb. mennyi idő alatt kezdeményeznének a fiúk? Átlagos lány vagyok, kicsit vékonyabb a kelleténél, és az arcom am. szép, ha alapozót kenek rá, mert a nélkül hegek vannak rajta. Szerintetek mennyi idő után kezdeményeznének nálam?

2013. febr. 16. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
van erre egy pontos képlet. várj előkeresem!
2013. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bátrak, félnek a visszautasítástól. Menj oda Te, ha akarsz valamit!
2013. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóval te már 13 évesen pasiztál. Gratulálok édesanyádnak...
2013. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

> Szerintetek mennyi idő után kezdeményeznének nálam?

Szerintem kezdeményezz te.

2013. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a fiúk kezdeményezhetnek neked is ugyan annyi ha szeretnél valamit valakitől akkor menj oda hozzá és ne arra várj hogy majd ő....
2013. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, abból a szempontból lehet benne valami, hogy 14-15 éves srácok a legtöbbször már túl vannak az első szárnypróbálgatásaikon, hogy úgy mondjam... De azért ne alapozz erre, mert ettől még lehet, hogy pont egy bátortalanabb fiúnak jössz majd be!

Mellesleg ha akarsz valamit, kezdeményezhetsz ám te is!

2013. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

mi a baj abban ha valakinek 13 évesen pasija van? :O én meg nem 13, hanem 14 és fél éves múltam (nem vagyok se cigány, se nem buktam!!! júniusban van a szülinapom, ezért) és csak néhány hónapot voltunk együtt.


Az anyámra meg senki se mondjon semit ne anyázzál itt légyszives jólvan??? O.o


A többieknek köszönöm :)

2013. febr. 16. 19:47
 8/9 anonim ***** válasza:
én 17-18 éves koromig féltem a lányoktól, de volt pár alfahím is az osztályban akik egy meteorral is megküzdöttek volna szal örülhetsz xd
2013. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem xD tapasztalat....gimi: bámul de világért sem jönne oda..nem csak 1-ről van szó
2013. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!