Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon vonzódok a legjobb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzódok a legjobb fiú barátomhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

alig találkozunk.. kezdeményezni meg nem merek mert mi van ha ő nem vonzódik hozzám??:| nem akarok beégni ezzel előtte..

18/L


2013. febr. 17. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért apróbb jeleket küldhetsz. ;)
2013. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%

Figyelj előttünk már beégtél anonym, előtte sem lenne durvább.

Szóval ne fossál drága.

2013. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
légy vele teljesen őszinte öntsd ki neki a szíved ha érez valamit meg fog csókolni :D
2013. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte..én is az voltam, nem jött be..de talán neked igen.
2013. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolj bele mit élnek át a fiúk egész életükben: ha odamegyek tolakodó vagyok, ha nem lúzer, ha oda is megyek nincs semmi garantálva és ha már mondjuk 10 csaj is lepatintott magáról ne veszisd el az önbizalmadat és ez akkor a legnagyobb gáz ha még soha nem volt senkid, egyszóval nyugodtan adj neki valami egyértelmű jelet sokkal nagyobb az esélyed mint fordítva. Ha meg azt megtennéd hogyha valaki nálad próbálkozik és nem tetszik egyáltalán az ipse akkor kedvesen koptasd le mert némelyik férfitársam teljes letargiában van ettől, és a barátnőidnek is elmagyarázhatnád hogy ne csodálkozzanak ha később nem próbálkoznak mert a hapsik 90%-a megcsömörlött.
2013. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!