Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír már a fiú nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír már a fiú nekem?

Figyelt kérdés
szóval van egy fiú akit egy oldalon ismerem meg és facebookon bejelölt és rám írt. beszélgettünk és amikor vége lett a beszélgetésünknek azt mondta hogy majd holnap még ír...de nem írt. azóta nem is beszélgettünk, még talizni is akart másnap. szerintetek mért nem ír? írjak neki én?

2013. febr. 17. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem kapott megfelelő visszajelzést, vagy úgy érezte, hogy nem vagy partner a beszélgetésbe, vagy untat ilyesmi és ezért pl. Vagy ezer más oka lehet, ezt ő tudná megmondani.
2013. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted honnan tudjuk,hogy miért nem ír? Ezerötszáz oka lehet. Nem ér rá, nem akar veled beszélni, lusta, azt várja, hogy te írj, stb.
2013. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Ez szörnyű... Apádat küldd el hozzá, hogy egy bézbózütővel lássa el a baját.
2013. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
am télleg bocs h megmertem kérdezni!! :)))))
2013. febr. 17. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Most láttam a híradóban, hogy az a fiú, akivel te beszélgettél sanyarú körülmények között elvesztette a keze világát.

Egy mutánsóriásméhecske kezen csípte és lebénult a keze. Nem tudja mozgatni az egeret és nem ezért nem tud rádírni. Részvétem :(

2013. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert fél,hogy nagyon rád mászik.

Írj te:)

2013. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó! köszönöm az egyetlen normális választ.:)
2013. febr. 17. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet nem érezte, h felkeltette az érdeklődésed...

Amúgy nagyon lélekölő tud az lenni ha beszélgetni próbál az ember pl egy idegennel és az csak ilyen 1-2 szavas válaszokra méltatja. Úgy nekem sem lenne még1x kedvem ráírni :S

És ez a majd beszélünk még ez már iylen sablon szöveg kezd lenni szerintem....

2013. febr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!