Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amelyik fiú külsőre nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik fiú külsőre nem jön be a lányoknak, annak nem is lehet barátnője, miért ilyen ritka az olyan lány, akinek én helyes vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig úgy tapasztaltam, hogy nagyon ritka az a lány, akinek bejövök külsőre vagy lehet vanna, akiknek bejövök csak nem jelzik? De mindegy is, facebookon nagy ritkán rám írtak már lányok, hogy bejövök nekik, de ők messze éltek vagy nekem nem jöttek be, azok a tipikus forever alone típusú lányok ezek, akik szerintem már bármilyen fiúnak örülnének csak kelljenek valakinek. Egyébként egy-két képen szép lány is lájkolta már, de ők is messsze éltek. Két szép lány lájkolta a képeimet magától, de mondjuk nem tudom ez jelenthet-e bármit is, lehet csak tetszett a kép és nem is kellenék nekik, ha itt élnének a közelemben, akkor sem.

Én csak úgy szeretném már, ha egy lány helyesnek tartana és én is őt viszont, akivel végre járhatnék is, de nincs szerencsém vagy mégis nagyon ronda srác lehetek. Önbizalmam már semmi. Nagy ritkán szemezek szép lányokkal, de ez sem jelnet semmit, lehet csak épp egymásra tévedt a szemünk és kész. Jó lenne, ha egy szép lány normálisa jelezné, ha bejövök neki, de úgy látszik, hogy nem akarnak vagy nem mernek szemezésen kívül mást csinálni én meg túl rondának érzem magam már, hogy kezdeényezni merjek, mert egy pár lány lerondázott már.


2013. febr. 18. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat! Bárcsak egyszer mondaná egy lány rám, hogy helyes. Én eddig még egy mosolyt sem kaptam lányoktól. Na ilyen egy ronda férfinek. Te csupán átlagos vagy, és válogatós.
2013. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Amúgy mi lenne ha lesz.rnád a facebookot, és élőben próbálnál valamit alakítani?- Mert nekem például van olyan lány ismerősöm aki bűn ronda, mégis 2-300 lájkokat kap a képeire, miközben azokon is csúnya.Semmit nem számít, hogy mit történik facebookon.Amúgy pedig ah annyira fontos ez neked, akkor is ehhez az kell, hogy ne neten ismerkedj több100 km-re lévő lányokkal, hanem élőben a lakhelyeden.

2013. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, te inkább átlagos lehetsz. Manapság az átlagos srácok is csak nagyon kevés lánynak kellenek, jellemzően a csúnyák v az alacsony önértékelésűek közül. A csúnya srácok viszont nem kellenek egyetlen lánynak sem.
2013. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igyekszem neked segíteni, mert rajtad kívül csak a fiatal fiúk 80%-él hasonló tévedésekben.


A lányok rosszabb helyzetben vannak. Gyárilag ugyanis mi, fiúk próbálkozunk náluk.Ahhoz mehetsz oda akihez akarsz, szegény lányhoz meg az megy oda aki mer és az nem feltétlenül tetszik neki, vagy akinek ő tetszik.

Azaz ha egy lányhoz nem mennek oda, az valóban csúnyának fogja magát tartani. Csakhogy minél szebb egy lány, annál több fiú nem mer oda menni hozzá. Kivéve azokat a srácokat akikben semmi gátlás nincs.-Ettől azok még nem helyesebbek.


Azaz ha te tetszel egy lánynak és ő is neked, de nem mész oda hozzá, akkor az olyan mintha te is lerondáznád őt.

Ezért a fiúk és a lányok is igyekeznek titkolni, hogy tetszik a másik. Elvileg a fiúnak felkelti a figyelmét a lány, a lány visszajelez, a fiú oda megy. Ám eleve a fiú már úgy nézi meg a lányt, hogy az véletlenül se tudja, hogy tetszik a srácnak. Ezért véletlenül se fogja kimutatni, hogy a srác tetszik neki, a fiú persze nem megy oda és mind a kettő csúnyának, magányosnak és boldogtalannak tartja magát. Miközben tetszenek egymásnak.

2013. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 CuteZoe válasza:
Az előző válaszolónak teljesen igaza van. Lány vagyok és ugyanezt érzem... egy csomószor megfordult már a fejemben, hogy csúnya vagyok-e, de én igazából teljesen elégedett vagyok magammal.. Ezért nem is értem, hogy miért csak olyan fiú kezdeményeznek, akik nekem nem tetszenek... és ez teljesen elbizonytalanít. Úgyhogy szerintem ne add fel és ne facebook-on várd a megoldást... Amelyik lányt éppen megpillantod és tetszik és látod, hogy ő is néz, ahelyett, hogy elkönyvelnéd magadban, hogy csak egymásra tévedt a szemetek, kérd el a telefonszámát.. Nincs veszíteni valód! Max kikosaraz, de mindig van legközelebb!
2013. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy a mai lányok nagyon kegyetlenek tudnak lenni, láttam és tapasztaltam milyen az, amikor leronádz egy lány, mert volt képem bepróbálkozni nála, igaz egy hülye, elkényeztett tini volt, de attól még nagyon fájt és azóta csak neten merek kezdeményezni, de itt sincs már sikerem, viszont az tény, hogy eddig még olyan lánynál, aki adott valami fura jelet, hajpiszkálás, szemezés azoknál sosem próbálkoztam be, mert nem tudnék buszon sok ember előtt megmozdulni sem, egyszerűen zavar, hogy ott van egy rakás ember, rakás ismerős, akik előtt beéghetek és amúgy sem hiszem, hogy pont a szép lányoknak kellenék én(mert fura mód szinte mindig csak szép lányok szemeznek velem, simítgatják a hajukat stb.)
2013. febr. 23. 19:12
 7/7 CuteZoe válasza:
Velem is volt már, hogy lerondázott valaki...először engem is szíven ütött, de rájöttem, hogy kit érdekel a véleménye? Én nem mondom azt, hogy gyönyörű vagyok, de teljesen elégedett vagyok magammal... Mondom szerintem egy próbát megér;) csak egy kis önbizalom...
2013. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!