Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék teljes, boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék teljes, boldog életet élni, ha minden egyes nap csak arra vágyom, hogy végre találjak egy lányt, aki szeret és akit én is szerethetek?

Figyelt kérdés
Hiába próbálom mással törődni, mindig előjön az érzés, aztán naponta látok többször is nekem tetsző lányokat meg szerelmes párokat egymást falni, megint elszomorodom én is vágyom egy barátnőre, de közben meg tudom, hogy ronda vagyok és ezért nem kellek egy lánynak sem. Próbálok erős maradni, de ahogy öregszem egyre nehezebb és már egyre kevsebb reményt látok a boldogságr. Nem értem miért nem kellek egy lánynak sem, ha sok csúnya fiúnak is lett valamilyen barátnője végül.

2013. febr. 18. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hol próbálsz imerkedni?
2013. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kisebb hangsúlyt fektetni a pártalálásra.
2013. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"tudom, hogy ronda vagyok és ezért nem kellek egy lánynak sem."

"sok csúnya fiúnak is lett valamilyen barátnője végül"


látod, ellentmondásban vagy saját magaddal. nem is biztos, hogy annyira ronda vagy.... talán a saját elvárásaidat is kicsit felül kéne vizsgálni. ne vágyj bombanőkre, ha az nem a te kategóriád. a sok csúnya fiúnak meg volt valami plusza: jó duma, jó humor, akármi, amit felfedezett magában, és fejlesztette, így lett vonzó valakinek.


de mindegy, úgyis hiába beszélek, te vagy a GYK 523000. nyavalygója, aki csak magát sajnálgatni jött ide

majd jön pár okos, aki előadást tart a gyúrásról, tömegnövelésről, tökömtudja miről, de nem az a megoldás...

mindegy...

2013. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Manapság facebook-on próbálkozom, régebben személyesen is próbálkoztam, de csak még jobban elmentem az önbizalmam, mert egy lány lerondázott és kinevetett.
2013. febr. 18. 12:58
 5/13 anonim ***** válasza:
jól mondja 2-es, a görcsölés nagyon feltűnő, és elriasztja a nőket. nincs borzasztóbb egy kétségbeesetten nyomuló pasinál
2013. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
facebook.... hány éves vagy? ......
2013. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"facebook-on próbálkozom"


Lehet nem ott kéne? Esetleg társkereső oldalakon, amik direkt ilyen célra jönnek létre? Ahova olyanok regisztrálnak, akiknek a céljuk, hogy ismerkedjenek. Lehet több esélyed lenne, mint Facebookon összezaklatni mindenkit.:D

2013. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Társkeresőkön már jó pár éve fent vagyok, de ott meg nagyon kevés az aktív lány és főleg olyan lány alig van, aki hajdú-bihari lenne és ott sem jöttem be a lányoknak külsőre azok közül a kevesek közül, akik itt éltek a környékemen.

A facebook-ot legalább sokan használják.

2013. febr. 18. 13:03
 9/13 anonim ***** válasza:

de drága kérdező: a facebook arra van, hogy az ismerőseinket megtaláljuk, és tartsuk velük a kapcsolatot

arra, hogy ismeretlen lányokat bewjelölgessünk, és randit kérjünk tőle, a buta tizenévesek használják

ne csodálkozz, ha nem jön be a dolog....olyan visszataszító

engem is megpróbált egy pasi így felszedni, bevallom, leszartam, pedig nem volt kimondottan ronda, de azért tudjuk már hol a helyünk, ez olyan puruttya dolog

2013. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De nem arra használják, hogy párt keressenek maguknak. Az a baj, hogy rossz helyen keresgélsz. Ha van lehetőséged, akkor költözz közelebb Budapesthez. Onnan azért sok egyetemista lány is felregisztrál társkeresőkre. Mivel a nevesebb egyetemek a fővárosban vannak, ezért oda is megy a sok szép lány tanulni. Ott meg tudsz velük találkozni az egyetemnél. Egy olyan fél-1 órás séta mondjuk hetente és napi max. 1 óra beszélgetés a neten és már nyert ügyed is van. Hagyd a Facebookot a p*csába!!!
2013. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!