Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ez tetszene nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez tetszene nektek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy bejöttök egy lánynak a buszon és ő leülne mellétek csak úgy, hogy reagálnátok? Vagy ha mondjuk a buszra várás közben odalép hozzátok és úgy kezd el veletek beszélgetni?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy merjek-e ilyet csinálni...


2013. febr. 18. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ha bejön a lány, akkor beszélgetnék vele és keresném a társaságát. ha nem, akkor sem lennék bunkó, de tartanám a távolságot
2013. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"leülne mellétek csak úgy, hogy reagálnátok"


Nem hiszem, hogy ettől felkeltené az érdeklődésem.

2013. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
merj :D
2013. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ja, merj :)


F

2013. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat. Ha akarsz valamit valakitől SOSE barátilag közeledj. Félre érti a másik, aztán hiába minden próbálkozásod. Ha bejön, akkor mozduj rá, esetleg az én technikám: egyenesen rákérdezek, hogy most akkor mivan.:D bejövök-e neki, vagy nem. Egyszer bejött :D egyéves kapcsolat lett belőle :D
2013. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De merész itt valaki.:D

Mellém érdekesen ülne le bárki is,mert olyan vagyok,mint egy fütyi...folyton állok,hogy ha nő van a közelben.:D

2013. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak leülne arra sehogy. Ha már beszélgetni akar, arra azért másképp :)
2013. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!