Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajoknak miért minimum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak miért minimum elvárás az hogy pasi legyen helyes, gazdag, izmos és kellően bunkó?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 22:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Pasik, miért alap, hogy ostobaságokat kérdeztek?
2013. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez a helyzet a való világban, ezt látni.
2013. febr. 18. 22:44
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Rossz helyen jársz, én férfi vagyok és csak ritkán észlelem ezt.
2013. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Valkoinen perhonen ***** válasza:
91%
Adnék egy egyszerű, ám életreszóló tanácsot: válogasd meg a nőismerőseidet, illetve azokat a lányokat, akikkel ismerkedsz. Probléma megoldva!
2013. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

nem is tudom... akkor az átlagos, szegény duci pasik valószínűleg valami hologrammal szoktak járni.

most komoly??? te csak ilyeneket látsz kapcsolatban?

2013. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%

szerintem kapcsold ki a gépet, húzd ki a konnektorból, majd menj a tükör elé és kérdezd meg magadtól, hogy ki vagy? Mit hagysz hátra utókornak? Vannak-e igaz barátaid? Szeret a családod? És legfőképp: szereted magadat?


Ha vannak haverok ideje lenne egy kirándulást, így késő esete egy közös sörözést is elkövetni, de ha nagyon megszorulnál és közzel laksz akkor elmehetünk együtt is.


Szóval most szépen fejezd be a kockulást és lazulj egy kicsit az alapos önvizsgálatot követően.

2013. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem vágyálom, hogy rendes, normális, helyes és gazdag. Ahogy ti sem egy szemét, idióta, csúnya, csóró lányról álmodoztok. De ha igen akkor bocs:)

Minimum elvárás: hogy rendes és normális legyen. Ennél lejjebb viszont én nem adom. De vannak akik igen.

2013. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
kérdezd meg anyudat, biztosan jó választ fogsz kapni.
2013. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9%

Helyes, gazdag, izmos. Hm, talán mert fordítva is elvárás.

Én se járnék csúnya arcú, szegény, kövér csajokkal.

2013. febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem nem ezt látni, csak te a plázacicákat figyeled. Ennyiii....
2013. febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!