Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Elég tanácstalan vagyok. : )

Figyelt kérdés

Nem tudom hol is kezdjem. :P

21 éves vagyok, nemrég lett vége egy hosszú, 3,5 éves kapcsolatomnak, előtte volt egy 1 éves. Mindkét kapcsolatom úgy kezdődött, hogy látásból ismertem a későbbi barátnőmet, szórakozóhelyen/baráti társasággal/ házibuliban találkoztunk, beszélgettünk stb. A lényeg, hogy mindig a lány keresett utána, kezdeményezett, nyomult, tehát nem sok dolgom volt. :P


Múlt héten elmentünk bulizni a szűk baráti körömmel, és a végére hogy-hogy nem egyedül maradtam. Egyetemi buli volt rengeteg ismerőssel, úgyhogy jól éreztem magam. :P

Később a volt szobatársam barátai közül találkoztam egy közös ismerőssel, beszélgettünk, táncolgattunk, csókolóztunk, sokat nevettünk tehát jól el voltunk. Egy karra járunk, ő is koleszos mint én. Együtt jöttünk haza, sokáig csókolóztunk, de más nem volt (utólag örülök neki, mert lehet kicsit kiábrándultam volna). Éjjel/reggel még 1-2 sms-t írtunk egymásnak és azóta semmi.


Most így mit csináljak? :D

Elvesztettem a fogadásunkat, jövök neki a kedvenc csokijával, úgyhogy találkoznunk kell, gondoltam elhívnám valamikor "randizni"... De hova? :D (vacsora az túl öreges... sétálgatni gyerekes :P, bulizni megyünk hétvégén de nem merem elhívni, mert mostanában elég aljasra sikeredik általában. :P Mozi az utolsó ötletem, de mi van ha nem tetszik neki?! Más ötlet?! :D)

És hogyan? :D

Nem ciki, hogy nem kerestem 3-4 napig?


Semmi ötletem sincs...

Eddig mindig, még az egyéjszakás is, a lány kezdeményezett, kérdezett, beszélt, talált ki mindent... Pedig pont Ő olyan talpraesett akiből kinézném a többiek pedig az ellentétei. :P


Kicsit úgy érzem magam mint egy 14 éves tinédzser! :DD


2013. febr. 19. 03:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Billiárd?
2013. febr. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Üdv!

Nos szerintem egyántalán nem ciki keresni ennyi idő után,még csak 3 nap...ugyan! Nos sétálgatni már miért lenne gyerekes? Nagyon sok felnőtt embernél ez az első "randi",persze nem egésznap,közben kilehet sokmindent találni :) És am nyugodtan hívd el bulizni,max visszafogod magad a kedvéért,ennyit megér nem? :D

Sok sikert!

2013. febr. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
második
2013. febr. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!