Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegyük fel, hogy társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, hogy társkeresőn ismerkedsz, majd a jobb fej embereket felveszed facebook-ra. Idővel szerencsésen párra lelsz. Mi lesz a sorsa a facebook-ra társkeresőről felvett ismerősöknek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 01:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Törlés, vagy barátzóna.

F

2013. febr. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Barát.
2013. febr. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! a barát azt jelenti, hogy továbbra is lelkesen beszélgetnétek velük?
2013. febr. 20. 01:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Lelkesen, de nem lelkesebben, mint a barátnőmmel.
2013. febr. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát velem általában úgy szokott lenni, hogy felveszek valakit társkeresőről a facéra, ha nagyon bejön akkor úgyis összejövök vele, ha meg nem jön be nagyon akkor egy ideig beszélgetek vele utána meg már nem is írok rá, mert nincs hozzá semmi kedvem. Ebben az esetben 1-2 hét csend után szépen törlöm őket.
2013. febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3

Én igen :)

2013. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
törlés.
2013. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én majd egyszer rászánom magam és szép lassan elkezdem törölni őket,hogy ne legyen feltűnő,hogy egyik napról a másikra 20 embert töröltem. Beszélgetni nem szoktam velük,csak úgy vannak.
2013. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!