Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy birom ezt a csajt meghodi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarak kérdése:

Hogy birom ezt a csajt meghoditani? Megcsinaltam a hazi feladatat?

Figyelt kérdés

Szoval egyetemen vagyunk mindketten, a csaj a legjobb baratomnal lakik, es latszik rajta hogy valamennyire kedvel. emelett esszet kellett csinalnia, en vallaltam anelkul hogy kerte hogy az egesz 2 oldalas fogalmazast megirom. ezek utan azt mondta nagyon kedves vagyok!


korabban is beszelgettunk, nagyon mosolygos. ami fontos: kulfoldi szarmazasu, japan. nem akarom hogy a baratnom legyen, mindossze szex-re mennek ra de nem tudom hogyan csinaljam (azt is hallottam hogy nem akar ilyet csinalni, de ha leitatom... az biztos hogy megkedveltettem vele magamat, mondtam neki hogy ha van valami baja amit nem ert, tolem kerhet segitseget).



2013. febr. 20. 05:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Magyarul hogy tudnál kihasználni egy lányt? Ehhez kérsz tanácsot? Én biztos nem adok.
2013. febr. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az eleje egész szépen kezdődik. Aztán másként folytatódik.

Biztos megint én jöttem a holdról és biztos én vagyok a mutáns, mert én bizony megszoktam beszélni ezt az egy éjszakás dolgot az adott hölggyel. -Ami mellesleg nincs olyan sokszor, mert mások az igényeim és néha a lányok is szoktak ilyesmit kezdeményezni és jelezni a maguk módján.

-Amennyire emlékeim nem csalnak.


Tudod az a baj, hogy mindenki a nagy dumás határozott srácokra haragszik. Mert kihasználják a lányokat. A kihasználás tudod az, hogy a lány többet akar, esetleg bele szeret valakibe és kb x ideig szenved. Ám azok a srácok akik csak szexre mennek, azoknál ez látszik és a lányok eldönthetik ez nekik is jó vagy sem. Maximum meg akarják változtatni a srácot és azért gyötrődnek, mert azt nem lehet.


Gond akkor van, hogy ha valaki normális rendes kedves srácnak álcázva magát, akar kihasználni egy lányt. Főleg egy olyat aki nem akar egy éjszakás kalandot. Mert a szex amúgy jó dolog a lányoknak is, hagyd döntsék már el kivel szeretnék ezt az amúgy jó játékot játszani. Semmi gond az egy éjszakás dolgokkal amíg az mindkét félnek jó, de amint az egyiknek bármiféle lelki fájdalmat okoz az már gáz. Most gondold végig, megírod az esszéjét, te segítesz neki bármiben, maga vagy a föladresszált angyal. Lefekteted és többé már nem leszel jó fej, ő meg agyalhat, hogy mit csinált rosszul és utálhatja a normális pasikat. Akik meg majd bosszankodhatnak, hogy bármit tesznek a lány nem bízik meg bennük.


Tehát nem a jó fej srácot kell eljátszani, hanem jelezni, hogy te bizony szereted az egy éjszakás kalandokat. Tetszenek az ázsiai lányok, stb.. Eleve nem lelki dolgokban nyitsz felé, ha nem testi dolgokban. Azaz megdicséred itt-ott, baromi lazán. Pont azért, hogy tudja mit akarsz és pont azért, hogy ha lehet ne essen beléd. -Mert az neki fáj, mert azzal a többi sráccal is kibaltázol, akik majd ezért kibaltáznak a többi lánnyal és a végén te tehetsz róla, hogy Pisit önbizalom hiányosan ide írogat, meg Zsuszi is önbizalom hiányosan ide írogat Ahelyett, hogy egymással foglalkoznának és még Tercsi, Fercsi, Kata, Klára, s valahány név a naptárba.


Szóval ne verj át lányokat, mert az max csak neked jó. -Ejnye no!

2013. febr. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ekkora energiát fektetsz egy szimpla skalpvadászatba...itt valami sántít.Bármelyik buliban találsz olyan lányokat,akik másnapra a nevedre sem lesznek kíváncsiak.Miért egy rendes lányt szemeltél ki?Nem félsz a rokonoktól?
2013. febr. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Na a férjem munkatársa pont egy ilyen "leitatom, aztán adj neki.." buli miatt van előzetesben nemi erőszak gyanujával..:/

Biztos, hogy ér ennyit egy jó...?

2013. febr. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
A japán lányok a kultúrájuk miatt könnyen kaphatóak, ugyanis ott az a szokás már ezer éve h 20 éves kora körül férjhez kell mennie és onnantól csak a család, épp ezért előtte szexuális téren ki kell élnie magát a lánynak h minél többet élvezze a dolgot és h minél több tapasztalattal induljon a házas életbe. ezért van az is h a hagyomány miatt, (amit a mai generációnak már csak kb 1 harmada tart be) az a lány aki 12-14 éves kora körül még szűz, annak az anyja veszi el a szüzességét egy vibrátorral, vagy egy közeli barátot esetleg családtagot kérnek fel a megtisztelő dologra. igen a mi szemünkben kicsit beteg a dolog de ott természetes. mikor japánban voltam ott szinte ragadtak a lányok ránk mint európai fehér emberre, mert nekik ott mindenki latin szerető aki fehér. :) nem volt nagy megerőltetés h minden nap másikat húzzak meg. Európába azért jönnek h ne kelljen 20 évesen házasodniuk hanem élvezzék az életet, de ez a kefélős természetük itt is megmaradt bennük. (szerencsére) ..ezzel csak azt akartam érzékeltetni h nem lesz nehéz dolgod csak fel kell izgatnod és már meg is van.
2013. febr. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Eleve, ha kérés nélkül megteszel neki dolgokat, akkor már b*szhatod. Persze csak képletesen.

De elég nagy gyökér lehetsz, ha egyetemista létedre itt kérsz tanácsot. Sőt inkább balhere és szánalmas.

Van egy olyan érzésem, hogy ebből nem lesz semmi.

2013. febr. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan eszedbe sem jutott, hogy elmond neki? Hogy megmond neki, hogy nagyon kedveled és tetszik neked, de kapcsolatot nem akarsz. Esetleg lenne -e kedve így lefeküdni veled? Miért kell ehhez leitatni? A részeg nő gusztustalan, olyat akarsz dugni? Lehet ő is benne lenne szimplán szexben :-P
2013. febr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
aztán ne csodálkozz, ha levágnak katanával és felszolgálnak nyers halként :) Csak okosba, a keletieket aljas viselkedéssel fel lehet ám kúrni. ÉS nem érdemes.
2013. febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nyilt paklival jatszol es a csaj is tudja, akkor semmi gond, de ha mar hallottad, hogy nem akar ilyet csinalni es most alternativakent le akarod itatni mert akkor nem tud vedekezni az aberaciod ellen... Lödd fejbe magad! Hat mit lehet erre mondani...

Itt kersz tanacsokat, hogyan dugjal meg csajokat akik nem akarnak dugni veled es most aljas modszereket keresel. Remelem rolad is fogok olvasni az Indexen P. Laszlo neve mellett.

2013. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hat ez nagyon jo. igen, kedves fiatalember vagyok de megvan a celom: a lanyt mindenkepp meghoditani es ha esik ha szakad, veghez fogom vinni.
2013. febr. 20. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!