Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy 25 éves létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 25 éves létemre úgy nézek ki mint egy 16 éves?

Figyelt kérdés

Siman beprobalkozhatok a 15 eves csajoknal is....


25/F


2013. febr. 20. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted normális?
2013. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi gond, milyen szerencsés leszel 10 év múlva :)
2013. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sztem ciki xd
2013. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24F, és még szakállal se szolgálnak ki piával, ha nincs nálam személyi. Egyébként én is 15-17 éves korosztályt keresem, nem kis sikerrel:D Szóval nincs ezzel semmi gond.
2013. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mond valamit a 20:22, arra gondolj milyen leszel 40 évesen.

Akkor mehetsz majd 20-25 éves nőkre, észre se fogják venni.

2013. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen jó lesz neked 10 év múlva,sőt 20! Gondolj erre! Amúgy nem ciki,örülj neki!
2013. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én irigyellek :D sokáig leszel fiatal, mondjuk én is nehezebben öregszem szerencsére

f19

2013. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok és hullik a hajam... szerintem jobban jártál!
2013. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok csak lányba, és 26... te jobban jártál, mert nekem nem kellenek a 16-17 éves fiúcskák.
2013. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Normális, hogy 23 éves létemre úgy nézek ki mint egy 16 éves?

Ez az én kérdésem én is csak szopok vele, mert akis 14-15 éves kislányok úgy szájalnak, meg lenyomiznak, mert azt hiszik a korukbeli kis csicskájuk vagyok, de annyiból jó, hogy amikor egy csaj kérdezte, hogy hány éves vagyok nem hitte el a koromat és azt hitte én 15 vagyok, szóval hiába is próbáltam meggyőzni még megsértődött, mert biztos hazudok, mert nem lehetek olyan vén szerinte. -.-

Mondjuk én nem vagyok egy álompasi sem külsőre, így kevés csajnak, de akkor ilyen 13-15 éveseknek jöttem be, egy csaj le is szopott párral meg smároltam buliban, de egyébként nem igazán lehet ilyen testben csajozni, esetleg a csúnyább, rendesebb lányoknál, bár lehet azért is van ez így, mert nem vagyok egy bunkó kemény legény. Inkább csendes, visszahúzódó, érzelmes jó fiú típus. Csak már kezdem unni, hogy lenyomiznak meg úgy bánnak velem, mintha egy kis taknyos 14-15 éves kisfiú lennék.

Szemezni is ilyen kiscsajok szoktak inkább, persze nem biztos, hogy bejöttem nekik, még nem teszteltem le, mert ők amúgy is jól néztek ki én meg ronda vagyok szerintem.

Neten szokott pár kiscsaj bepróbálkozni nagy ritkán, de ők általában olyan csajok, akik nem kellenek a fiúknak, szóval nincs okotok irigyelni, de persze én adok mindenkinek esélyt, így szopattam le egy kiscsajt is. :D

2013. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!